Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Fiorentina je platila avionsku kartu Berbatovu da dodje kod njih. Kazu da je ovaj i usao u taj avion ali i da je izasao u Minhenu (London Minhen Firenca) jer je dobio ponudu od Juventusa (i poslali mu avionsku kartu Minhen Torino). Klubsko osoblje ga je dzaba cekalo na aerodromu u Firenci. :lol:I Juventus ga je dzaba cekao u Torinu jer je djecak u njemu zelio da se vrati u London. :lol:Koja prica

Edited by borris_
Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

I Juventus ga je dzaba cekao u Torinu jer je djecak u njemu papučar zelio da se vrati u London. :lol:
Gospodji Berbatov se ne ide iz Londona.
Link to comment
Juve izgleda dovodi Bendtnera. To je valjda taj 'top player' kojeg jure vec 2 godine :isuse:
vrh vest. boljeg panja stvarno nisu mogli da ubodu :thumbup:
edit: Maicon u Cityju
uvalili manciniju igraca koji dve godine ne trenira :Hail:
Link to comment

Kapiram da se to Mancini zajebava sa Marwoodom u stilu: ako nećete da mi kupite koga ja hoću onda ću da (od drugara) kupujem drugare

Edited by MancMellow
Link to comment

Izgleda da ce josh jedan Srb u Fiorentinu. Nemanja Gudelj iz Brede ili tako nekog holandskog kluba. Zna li iko ista o njemu? Camporese ce u Genou :( ali bi u Fiorentinu mogao Ogbonna, sto bi bio odlican posao. Granero u QPR.

Link to comment
Izgleda da ce josh jedan Srb u Fiorentinu. Nemanja Gudelj iz Brede ili tako nekog holandskog kluba. Zna li iko ista o njemu?
Mislim da je on sin Nebojše Gudelja koji je pre dvadesetak godina igrao u Partizanu.Igrao je nešto malo i za našu mladu reprezentaciju, čini mi se kao i otac - levog beka.Šta će on Fiorentini?
Link to comment

Berbatov je na zdravstvenom pregledu u Fulhamu. Izgleda da je to to, osim ako ne izađe u uličicu pored na cigaretu a tamo slučajno osoblje nekog drugog kluba...

Link to comment

Firentina se jedno vrijeme interesovala za Lisandra. Sada kada ih je Berbatov otkacio, moguce je da opet ciljaju na njega. Problem moze biti cijena to jest 20M€.Jovetic - Lisandro, to bi bio paklen tandem.

Link to comment

Izgleda da su ovog leta najveci transferi u Engleskoj. Spanci poprilicno zakazali u ovom prelaznom roku. Pogotovo ako jos i Bilbao proda Ljorentea i Martineza.

Link to comment

Martineza su vec prodali.Vec godinama su najveci transferi u Engleskoj + Real [sto se i ovog ljeta desilo], Barca i neki od novoobogacenih klubova [PSG]. Same old.Btw, Saviola u Malazi™.

Firentina se jedno vrijeme interesovala za Lisandra. Sada kada ih je Berbatov otkacio, moguce je da opet ciljaju na njega. Problem moze biti cijena to jest 20M€.
Bilo bi vrhunski, ali sumnjam da bi bash toliko para dali, iako ce sigurno sad iskoristit pare od Nastasica za neko fino pojacanje. Ja se i dalje nadam da ce to biti Kiessling.edit: De Jong u Milan. Perfect match. Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
Sto i nije cudno kada vidis ekonomsku situaciju u Spaniji a i u Italiji.
E pa to da, ali to je problem sto je spanski Arapin u Malagi odustao od ulaganja, a izgleda da je njima vecina predsednika klubova i finansijera™ iz iste zemlje iz koje je tim, sto nije slucaj sa Englezima gde se bukvalno koncentrisala internacionalna krupna burzoazija.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...