Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Milan nije samo u manjku para, nego imaju debeli manjak ideja. I sa malo para se moze dobro kupovati, ali oni nemaju pojma sta hoce. Mada mislim da ce na kraju svejedno dovesti Kaku, ali nisam siguran da ce im to rjesiti probleme.

Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Sumnjam da ima istine u tome.Dembele u Tottenhamu.A Bayern je po Bildu odlucio da plati 40 miliona za Javi Martineza :huh:Jedan mi je od omiljenih igraca, ali 40 miliona... Unbelievable.

Link to comment

dembele je opasno poceo sezonu, ako nastavi tako tottenham nece da oseti odlazak modrica. a i ostace im 20 miliona razlike u ceni.

Edited by Bright Billy
Link to comment

Wtf? Meni Modric bas unikat. Losiji od Cavija, losiji od Inijeste, ali od svih ponudjenih - najpriblizniji mesanac.Modric je genijalan igrac i vredi svaku ovu paru (ako se uzmu u obzir gro ovogodisnjih transfera). Recimo, poredjenje sa Santijem Kazorlom je potpuno neumesno. Skroz drugi tip igraca. Sad, slazem se da Realu mozda nije neophodan, pa opet, ne vidim kako moze da im se ne isplati.

Link to comment
Потписали су и Мбаје Нианга из Каена. Жао ми малог, пропашће.
jel' to onaj klinac koji rastura na menadjeru?
Navodno Falkao u CFC
odakle ti ovo?esien izgleda ide u fener <_<
Link to comment
A Bayern je po Bildu odlucio da plati 40 miliona za Javi Martineza :huh:Jedan mi je od omiljenih igraca, ali 40 miliona... Unbelievable.
Jbg, klauzula je klauzula, a Bilbao nije hteo da prihvati manje pare.Inače, slušao sam objašnjenje nekog Nemca zašto se ovaj transfer toliko razvukao... navodno, španska pravila zahtevaju da release clause plati igrač lično - Bayern da uplati Martinezu 40 miliona, a on onda Atletiku. Ali u Nemačkoj to mora da se knjiži kao prihod Martinezu, na koji bi on morao da plati porez, a njemu ne pada na pamet da to plaća iz svog džepa :isuse:Ne znam koliki je taj porez, ali ako ga neko plati, platiće ga Bayern. Dakle prebaciće čak i tih 40 mil.
Link to comment
Dembele u Tottenhamu.
Odličan igrač. A slepci iz Liverpula zapeli za Dempseya, jebo ih Dempsey...Ali ako sad u poslednji čas nekako uzmu Walcotta, napraviće OK posao čini mi se.
Link to comment

Pa Liverpul posluje po principu srpskih klubova nasa deca ovo ono. A Dempsi je njihov najtalentovaniji Crnogorac.Sent from my cigla using Tapatalk

Edited by Moća
Link to comment

Izgleda da ce Berbatov u Fiorentinu. Mada ne vjerujem dok ne bude zvanicno. Ipak mislim da ce prije u neki engleski klub koji ga moze vjerovatno i duplo vise platit. A crnogorski Kaka Bakic presao u Torino.

Link to comment

Navodno su se raspitivali za njega prije nekoliko dana, ali nece Fiorentina da ga pusti. Iskreno, nisam ubjedjen ni da je tu stvarno bilo neke ozbiljne ponude...Jedino je valjda Juve bio spreman da da tih 30 miliona [sto mi nije jasno zasto, ali to je druga tema], ali su ih odbili. Ne vjerujem da ima imalo sanse da ga Fiorentina pusti 3 dana prije kraja prelaznog roka.

Link to comment

Nema šanse da im Mancini/Marwood daju (to je oko) £25m za Jovetića, cenim. Doduše, za Nastasića im nude £12m + Savića (iako verujem da bi ga bez Savića dobili i za 7-8m :D )Btnj, odličan posao za Spurse sa Musom. Levy deffo zna šta radi.

Edited by MancMellow
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...