Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

da prognoziram jos jedan ogroman promasaj. ono sto sam ga ja gledao, delovao je kao ocajna verzija robena u pokusaju.™tokom sezone je nesto budzio statistiku, ali za dobre rezultate herenvena bih pre okrivio™ dosta i djuricica nego njega.

Link to comment

Dost, Narsingh i Đuričić su svakako najtelentovaniji igrači Heerenveena prošle sezone. Assaidi nije loš, ali nije talentovan kao ova trojica. U Liverpoolu mu je maksimum prva rezerva na krilu i to u najboljem slučaju. Uostalom, zavisi i od cene za koju je doveden, ali pre bih rekao da je neophodno još jedno kvalitetno krilo da bude par Suarezu.Odličan transfer za Đuričića, od ove četvore samo je on ostao u klubu i biće glavni igrač, taman da pokaže od čega je sastavljen.

Link to comment

Par puta sam ih gledao otkako je Đuričić tamo. Assaidi je kao Bambi, samo brži i čini mi se ipak slabiji sa tehnikom, uz to igra na mahove... Čitam sad da je mali odbio da ode u PSV prošle i Ajax ove godine. Nemam pojma, za £3m i tu sitnu platu koju su mu dali, nije loš potpis, svakako je u pitanju tip igrača koji Liverpoolu u ovom trenutku baš fali i realno na njemu nije neki pritisak, prva postava je napred valjda već zatvorena. Sad kad su ovo uradili, očekujem da će do kraja avgusta dovesti još jednog "below radar" ofanzivnog igrača.Vidim i da ume da bude blago prepotentno govance...http://www.youtube.com/watch?v=KNfWYnNth54... pa kapiram da Suarez svršava što je dobio novog drugara. :)

Link to comment

Od najavljenog transfera bivšeg fudbalera Crvene zvezde u englesku Premjer ligu neće biti ništa.Makedonski reprezentativac Goran Popov trebalo je da pređe iz kijevskog Dinama u redove Stouka na jednogodišnju pozajmicu, ali od transfera neće biti ništa je 28-godišnji defanzivac nije dobio radnu dozvolu.

Link to comment

Ljudi nemojte me zajebavati, pa svi su se sprdali sa shkrtarenjem Ulija Henesa i ekipom koliko shtede novca. Bajern nije ni u prvih 15 po novcu koji daju na igrace. Uopste ne ulazim u rezultate, niti osporavam njihovu skolu, ali mislim da je za ocekivati da klub takve reputacije i sa toliko para ispljune 50milki godishnje. Ove godine na Maritneza otvorili su se jos i za Shacirija i Mandzuku, ne pamtim sezonu u kojoj je Bajern dao toliko kinte, upalila se i njima crvena lampica napokon ;).To je naravno i zbog toga sto u Nemackoj jos uvek nema rusko-americko-emirati novca, pa je ove godine Menhengladbah najskuplje pazario i najskuplje prodao, ako izostavimo Martineza (Reus i Luuk De Jong).edit: Sad guglam, jesu jedne godine dali za Robena, Gomeza i Timosckua ozbiljniju lovu.

Edited by John Coltrane
Link to comment
da prognoziram jos jedan ogroman promasaj. ono sto sam ga ja gledao, delovao je kao ocajna verzija robena u pokusaju.™tokom sezone je nesto budzio statistiku, ali za dobre rezultate herenvena bih pre okrivio™ dosta i djuricica nego njega.
Dost, Narsingh i Đuričić su svakako najtelentovaniji igrači Heerenveena prošle sezone. Assaidi nije loš, ali nije talentovan kao ova trojica. U Liverpoolu mu je maksimum prva rezerva na krilu i to u najboljem slučaju. Uostalom, zavisi i od cene za koju je doveden, ali pre bih rekao da je neophodno još jedno kvalitetno krilo da bude par Suarezu.
Par puta sam ih gledao otkako je Đuričić tamo. Assaidi je kao Bambi, samo brži i čini mi se ipak slabiji sa tehnikom, uz to igra na mahove... Čitam sad da je mali odbio da ode u PSV prošle i Ajax ove godine.
Hvala.svima.@Posrbica: Kažu da su ga doveli za 3 miliona EUR, znači ni ne očekuje se više od toga što kažeš (rezerva na krilu). Ja sam se nadao da će dovesti nekog da izbaci Downinga iz prve postave, ali ajde, ima još vremena do kraja roka. Od Dempseya za sada ništa, kao ni od pozajmice Sahina (čiju svrhu baš i ne razumem).
Link to comment

Iskreno se nadam da Sahin nece izduvati transfer u ovom prelaznom roku, poprilicno je bezveze da propada neigrajuci u Realu. Mozda je pravo vreme za povratak u Dortmund. :) Taman turski parnjak - Sahin, Gundogan.

Link to comment

Sumnjam da će izduvati, glasine kažu da je dobio dozvolu od Reala da bira gde će na pozajmicu, on bi u Arsenal ali oni ne znaju da li će uspeti da zadrže Songa. Ako ga prodaju do ponedeljka, javiće mu se. Ako ne, slobodan je da potpiše za Liverpool i pravi se da su bili njegov prvi izbor <_<Bosingwa potpisao za QPR kao slobodan igrač. Hughes kaže "Sad imamo tim sa čak trojicom osvajača Lige šampiona!" :isuse: (+ Cisse, Park)

Link to comment

Klubovi koji su u manjku para cekaju kraj prelaznog roka da bi doveli igrace. Milan je u manjku para iako je dobio dosta para od Silve i olaksao budzet odlaskom igraca sa velikim platama.

Link to comment

ma znam, al de bas krkica nadjose...vidi i bendtnera pominju, kapiram da bi se on dobro snaso tamo. al fali im bas puno igraca, robinjo je covek bez polnih organa, pato konstantno povredjen, tu jos jedino boateng podseca na ono sto je nekad bio milano...

Edited by Bright Billy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...