Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Саха у завршној фази преговора са Сандерлендом, питам се како ће то да утиче на потенцијални Флечеров трансфер, нарочито што су Вулверхемтон Вулве одбиле и трећу Вест Хемову понуду за Џарвиса: ми нудили 9.5 милиона фунти, они траже 10. Ударио јунак на јунака. :isuse:

Link to comment
I to, i 30 miliona za Van Persieja. Vala, koliko god bili dobri igraci i on i Llorente, 30, odnosno 35 miliona za igraca u poslednjoj godini ugovora je previse. Jedino da se preziva Messi, vrijedilo bi.
stvarno ne znam koji fudbaler danas moze da se isplati a da nije Mesi, Kristijano ili Iniesta, u medijskom i u fudbalskom smislu za velike pare. ko pomene Busketsa, mrtva je kokoska:) Edited by Lancia
Link to comment
Саха у завршној фази преговора са Сандерлендом, питам се како ће то да утиче на потенцијални Флечеров трансфер, нарочито што су Вулверхемтон Вулве одбиле и трећу Вест Хемову понуду за Џарвиса: ми нудили 9.5 милиона фунти, они траже 10. Ударио јунак на јунака. :isuse:
Odbili su oni i 2 ponude za Flatchera. Ali lego bi im kao budali samar... a bogme i fantasy bi bio obogacen. Od Sahe ne znam sta da ocekujem, osim povreda nazalost. Zdrav moze da bude nezgodan.
Link to comment

Ma ja sumnjam da ce Martinez doci u Bajern, pogotovo za toliku sumu. To znaci da on dobija mesto u prvom timu, dakle Kros na klupu, a nesto nisam siguran da su spremni to da rade. Mada se meni vise dopada Martinez, ali omladinac od koga se ocekuje puno ipak nije neko ko ce da popase klupu zbog igraca koji i nije prestiznog imena, a ocigledno je preskup. Za te pare su verovatno mogli da dovedu gomilu drugih veznih igraca.

Link to comment

Kako god, 40 miliona je previse. Koliko god volio Martineza, to je otprilike duplo vise nego sto vrijedi i ako ga Athletic stvarno proda za toliko, onda su stvarno genijalci.

Link to comment
Kako Kros na klupu, pa ne igra im valjda on zadnjeg veznog sad? A Martinez može i na CB, nije da su tu nešto mnogo jaki...
Pa Bajernu ne treba zadnji vezni koji poseduje karakteristike kao Martinez, vec neko kao Luiz Gustavo, a Martinez ce im skoro sigurno igrati sa Svajnijem u sredini, sto je dosta dobra kombinacija po mom misljenju. Daleko najveci problem Bajernu moze predstavljati odbrana, koja bi se dodatno oslabila ukoliko bi Martinez, koji bas u defanzivi i nije nesto jak zaigrao umesto Gustava.Ja bih rekao da su Svajni i Martinez poprilicno slican tip igraca. Mogu da igraju zadnjeg veznog, ali u ulozi Pirla, a ne Gatuza, da napravim tu komparaciju.
Link to comment

Uf, Švajnštajger kao Pirlo... meni je to prilično bezveze poređenje. Možda je malo usporio od kako je povređen/operisan/štagod, ali Švajni je i dalje prilično dinamičan veznjak, ne od onih koji samo sede u krugu na centru i diriguju.Ne znam, meni vezni red Martinez-Švajni-Kroos deluje prilično dobro.

Link to comment
Bajern, koji je uvek slepario, je doveo igraca za 40milki?! :blink: I to igraca kog vi ovde na forumu seljakate od DC do AMC. Sjajnooo.
Kako je to Bajern slepario? Dovodeci Riberija, Robena, Tonija, Klosea, Podolskog, Gomeza, Nojera, Mandzukica? Sve su to dvocifreni transferi, a neki od njih i preko 20 miliona.
Link to comment
Naspram Reala, Barse, Mancestera, Intera, da ne pominjem Chelski, City, PSG. Niko sem Gomeza preko 25milki.
S tim sto je Bajernova omladinska skola iznedrila nekoliko prvotimaca za razliku od Celsija, Sitija, pa cak i Reala. Kupuje i Bajern, ali se dosta vise oslanja na svoju skolu od pobrojanih timova, a i nije da je u prevelikom zaostatku kada su u pitanju plate koje daju igracima.
Link to comment

U svakom slucaju tesko da je Bayern slepario, ali isto tako ne lici na njih da ispoljunu bas 40 miliona, i to na igraca koji nije, a tesko i da ce postati nekakav superstar ranga onih za koje su ove pare placane. Bice koristan deo masinerije, ali 40 miliona je suludo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...