Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Da li taj igrac vrijedi 38M€ (koliko je nudio MU) i 45M€ koliko nudi PSG?O tom su igracu pricali i proslog ljeta kada je Leo dosao u Pariz.
postoji samo jedan način da utvrdimo :D ono na 1.36 ne znam kako je uradio :mellow:http://www.youtube.com/watch?v=ZrkZ0VqTtd8
Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

postoji samo jedan način da utvrdimo :D ono na 1.36 ne znam kako je uradio :mellow:http://www.youtube.com/watch?v=ZrkZ0VqTtd8
Istu ovakvu stručnu YT analizu sam ja radio pre par godina kad su ga mediji selili na Anfield :lol: Moguće da je čak isti video bio u pitanju, sećam se da je išlo tri miliona driblinga za redom, a nula golova ili asistencija...
Novi Ronaldinjo.
Novi Bebe ako dođe u Man Utd.
Link to comment

PSG poslao ponudu za Rogelio Funes Mori-a iz River Plate-a (8M€) ali za sada nema nista od toga.edit: Izgleda da ce Bisevac u Lyon.

Edited by borris_
Link to comment

Pizarro u Fiorentini. On mi se uvijek svidjao, odlican je igrac, veoma potcjenjen, ali nisam siguran da je potreban josh jedan kreativac na sredini. Treba jedan Behramoliki lik tu... Ekipa ce biti prilicno puna tehnike, maltene kao spanski tim, ali valja imati i malo misica na sredini...

Link to comment
Pizarro u Fiorentini.On mi se uvijek svidjao, odlican je igrac, veoma potcjenjen, ali nisam siguran da je potreban josh jedan kreativac na sredini. Treba jedan Behramoliki lik tu... Ekipa ce biti prilicno puna tehnike, maltene kao spanski tim, ali valja imati i malo misica na sredini...
Šefe, pošto si ti kao i ja ljubitelj ljubičaste boje, ali ja na nesreću (i prokleti SBB) nisam više u mogućnosti da pratim Violu, bar ne na TV, daj mi jedno ekspres objašnjenje, čemu možemo da zahvalimo ovako dobar "kasting" ovog ljeta (vidim da si i ti zadovoljan), ne sjećam se ovako dobre selekcije ima nekoliko godina, ko je sad u glavnoj ulozi tamo što se tiče dovođenja igrača, da se to nije vratio Korvino? :naughty:
Link to comment

Daniele Prade' - bivsi DS Rome, do prosle sezone i Edoardo Macia, koji je sef skautske sluzbe ili tako nesto, ranije radio sa Rafom Benitezom u Valensiji i Liverpoolu. I naravno, vlasnici kluba koji su odlucili da ipak uloze malo para za razliku od prethodne 2 sezone :)

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
Daniele Prade' - bivsi DS Rome, do prosle sezone i Edoardo Macia, koji je sef skautske sluzbe ili tako nesto, ranije radio sa Rafom Benitezom u Valensiji i Liverpoolu. I naravno, vlasnici kluba koji su odlucili da ipak uloze malo para za razliku od prethodne 2 sezone :)
Živijo, i da vidimo mušemu dogodine na Frankiju cool.png a i da mi sirotinja sa RTS-om (a bez Arene) možemo da gledamo omiljene boje u LŠ
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...