Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Au, Sefe! Ne znam koliko si gledao, ali goreg u ekipi nismo imali prosle godine. Igrac sa jednom nogom, a bez samopouzdanja da i nju koristi. Sve sto sam video od njega bila je asistencija iz nehata protiv neke Cesene ili Novare, ne secam se vise, za celu sezonu.A od Zemanovog fudbala mogu da profitiraju samo igraci vise okrenuti napadu, dok je isti za odbrambene horor. Tek posle sezone kod Zemana ga niko ne bi hteo. Meni bi i pozajmica za ovu sezonu u neki Espanjol bila puna kapa.Nego, je l gotov Akvilani?

Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Au, Sefe! Ne znam koliko si gledao, ali goreg u ekipi nismo imali prosle godine. Igrac sa jednom nogom, a bez samopouzdanja da i nju koristi. Sve sto sam video od njega bila je asistencija iz nehata protiv neke Cesene ili Novare, ne secam se vise, za celu sezonu.A od Zemanovog fudbala mogu da profitiraju samo igraci vise okrenuti napadu, dok je isti za odbrambene horor. Tek posle sezone kod Zemana ga niko ne bi hteo. Meni bi i pozajmica za ovu sezonu u neki Espanjol bila puna kapa.Nego, je l gotov Akvilani?
Angel je dosao iz malog u veliki klub, u drugu drzavu, logicno je bilo da ne bude uvijek fenomenalan, ali po meni se i te kako vidi da ima talenta. Kod Zemana bekovi i te kako profitiraju jer su maltene dio napada.Sto se Aquilanija tice, nadam se da ne dolazi, vise bi volio Polija, Gargana ili tako nekog. Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

posle propalih transfera Kadera Manganea i Ivana Ramisa West Ham je konacno doveo stopera. u popularni klub sa East Enda se vratio tzv. Ginger Pele - James Collins.

Link to comment

Potvrđen Aquilani u Firenci, cena nepoznata ali izgleda da je negde u rangu tri kikirikija."According to Gazzetta he has signed a three-year deal with Fiorentina today worth €1.7m per season, which will be paid by both clubs with Liverpool paying a lower amount than his current club." :isuse:Plaćaće ga još dok igra za Fiorentinu, iako nije više na pozajmici. Maestralno odrađen posao, od dolaska iz Rome, preko svih pozajmica, do ovog finala.

Link to comment

Lijepo i za Aquilanija. Mislim da je dobar igrac, mnogo bolji nego sto je pokazao u Liverpoolu, ali nije konstantan, cesto se povrijedjuje [a i simpatije prema Mussoliniju i drustvo kinda rub me the wrong way], a i nesto mi djeluje da ce, koliko god sad ekipa bila puna tehnike kao neki spanski tim, biti malo spora sredina. No, ne bunim se, kako je izgledalo prije 15 dana...bajdvej, Krasic i definitivno u Fenerbahce za 7 miliona.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

A mislim da nije nikad eksplicitno podrzao Mussolinija, ali kolekcionar je valjda njegovih bisti, i u par navrata je izjavljivao o imigrantima neku glupost iz oblasti 'they took our jobs'.

Link to comment

Prade radi punom parom :DSalim se, naravno, mada ne znam koji ce vam djavo Babel, ali ostala pojacanja su super, kako sada stoje stvari Viola je mozda i jaca od Milana, Intera i Udinezea :P Od Udinezea sigurno.

Link to comment

Ne zeza se Prade :)Sto se Babela tice, ni meni to nije bas najjasnije pojacanje, ali dobro. Inace, za sve igrace koje je Fiorentina do sad dovela platila je ukupno oko 12-13 miliona, a i Babel bi dosao za oko 2. Low cost kupovina, ali sasvim solidna pojacanja. Nije mi jasno zasto recimo Milan nije pokusao Borju Valera, ali drago mi je sto nije :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...