Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Nije što ima već 23 nego mu ističe ugovor kad i RVPu (sledećeg leta), a za sada odbija da ga produži.Ja se ne bih žalio da dođe u LFC, iako nikad nisam mislio da je neki vrhunski igrač. Desno krilo je očajnički potrebno.

Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Na sajtu vlasnika Liverpula (NESG.com) pre sat-dva izašla informacija da je Clint Dempsey doveden za 10 miliona.Onda je Fulham izdao saopštenje u kom se kaže da to nije tačno i da nikakvog kontakta sa LFC nisu imali oko tog transfera. Onda je NESG.com sklonio tu vest sa sajta :isuse:

Link to comment

Nigde za sada, iskrsao je neki vlasnički problem - on je kao i Tevez u vlasništvu neke 3rd party kompanije koja hoće svoj (poveliki) deo kolača od svake prodaje... a Porto i Chelsea se izgleda nisu dogovorili ko će njih gladne da namiri.

Link to comment

Postoji i teorija da je citava prica sa Chelseajem bila nacin da izgura bolji ugovor sa Portom, jer kao zeli da ostane tamo...

Link to comment

Destro u Romi. Ocekujem da sa Zemanom da po 25+ golova u narednih par sezona i onda za 35 miliona ode u Englesku. Ili u PSG.

Link to comment

Seru gladni, daju tu kintu za Japanca a nece za Persija, da ne pricam o 40 miliona za Mouru pre 2 dana... Mada nesto se definitivno valja iza brega :wicked:

Link to comment
Seru gladni, daju tu kintu za Japanca a nece za Persija, da ne pricam o 40 miliona za Mouru pre 2 dana... Mada nesto se definitivno valja iza brega :wicked:
da, valja se to da će sada uleteti Arapi i reći "šta dvajes miliona, daj 5 Persija, nije begšeik cicija"...
Link to comment
da, valja se to da će sada uleteti Arapi i reći "šta dvajes miliona, daj 5 Persija, nije begšeik cicija"...
Karikiras, Persi je najbolji igrac lige i masina za golove + marketinska zlatna koka. 20 meleona za takvog igraca nije puno i isplatilo bi se za godinu dana. Pa jebeni Real je otplatio Ronalda na marketingu za godinu-dve, 90 milki. Uostalom ako mislis da je ok ispljunuti 20m za Younga ili Kagawu a ne za RvP, onda ok, izvini...Plus pokrice se 2-3 milke prodajom Berbe :lol: Edited by ducca
Link to comment

Pod jedan, uopste ne znam kako si iz mog posta procitao da sam protiv toga da dodje u United. Pod dva, i Kagawa i Young su dosli za oko 16m, ali dobro da kazemo da to nema veze.

Link to comment

Naravno da je 20 miliona malo za RVP kvalitet, ali sad ga lowballuju svi zainteresovani zato što je stavio Wengerova proverbijalna muda u procep odbijanjem da produži ugovor. Arsenal ne može mnogo da se cenka jer će sledećeg leta otići za džabe.Stvarno se nadam da nije toliki kreten da ode baš u Man Utd. Od ovih koji se pominju najbolje bi bilo u Juventus, ako mene pita...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...