Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Pa upravo na to se i svodi njegova angazovanost vec par godina, zato mi nije jasno da Rusi nisu mogli bar malo vise da se potrude...
Da, rusi su poznati po fudbalskim uspesima i tradiciji pa je stvarno sramota da zovu takvog neznalca kao sto je Kapelo. Ne mogu da verujem sta citam.
Link to comment

Tvrdis da ce unaprediti kvalitet reprezentacije i dovesti ih do rezultata kakav oni prizeljkuju? A to sigurno nije samo puki plasman na SP, pa cak ni 1/8 finala... Ja kazem da nece, te da bi vise/manje isto uspeli da ostvare i mnogi jeftiniji i manje izvikani treneri od nenadjebivog Don Fabia. Niko nije ni pominjao rec neznalac, vise se svelo izmedju redova na rec kurcobolja. I treba da ih klepa po usima, ovce su vazda sluzile za sisanje.

Link to comment

ne vidim ja tu neku kurcobolju. sa ekipama koje je vodio je postizao rezultate spram kvalitetu tima ili vise od toga. to sto je zaseo na celo gordog albiona™ je svakako zajeb, a rusi ga upravo dovede kao garanciju za plasman na svetsko prvenstvo, ne vidim zbog cega bi oni iz trenutne pozicije prizeljkivali nesto (mnogo) vise.

Link to comment

Ma Capello je i dalje jedan od najboljih trenera na svijetu, tu nema dvojbe, jedino sto mislim da vise nije onoliko ambiciozan i motivisan.Cuadrado u Fiorentinu.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...