Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Odličan posao Reala!

duvajte ga, ja sam Modrićoljubitelj i baš mi kul što će sad da izdomonira kod Murinja pa ćemo svi najzad da zaboravimo da je ona smaračka Barsa ikad i postojala... <_<

Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

bice da sam propustio i tu epizodu na forumu.. jel kapelo los trener ili u cemu je fora? ne znam koliko je novca uzeo, rusima sigurno nije problem placanje, ali verovatno su uboli najbolje sto su na trzistu mogli naci.

Link to comment

Pa sjajno se pokazao u Engleskoj, ili sam ja tu epizodu propustio... Za tolke pare nije se potrudio ni jezik da savlada, a da ne pominjem imena pojedinih igraca, koje ni do zadnjeg dana nije uspeo da zapamti. Ali osim toga nema boljeg trenera na svetu <_< (a verovatno ni jeftinijeg)

Link to comment

Dobro, nije da Englezi imaju igrace za nesto vise od cetvrtfinala velikog takmicenja. A Capello je ochigledno ionako odlucio da ga ne zanima vise ozbiljan fudbal, dovoljno se naosvajao trofeja, nego da mu je bolje da se nakupi para, kao Hiddink.

Link to comment

Pa upravo na to se i svodi njegova angazovanost vec par godina, zato mi nije jasno da Rusi nisu mogli bar malo vise da se potrude...

Link to comment

Drogba: China Move Not Due to Cash :lol:Ivory Coast striker Didier Drogba insists that he wants to "help football develop in China" after joining Shanghai Shenhua :Hail:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...