Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Ne znam, možda je moj post delovao tako kako si protumačio, ali ja Kajta izuzetno gotivim i žao mi je što je otišao. Ali me raduje ako dolazi takav borac. Takođe, još više bi me obradovalo da taj neko ko dolazi bude i efikasan :)

Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

cekaj, to nikada nisam kapirao. navijaci liverpula ne gotivi kajta, kao los je igrac, nije na nivou kluba?
Ma ne, ja mislim da ga je većina s vremenom zavolela, ali meni je i dalje neverovatno da standardni reprezentativac Holandije prima loptu ko lopatom, i ne može da predribla ni korner zastavicu. I da je brz skoro kao :ziga:Čovek je uvek radio kao crnac, i umeo da se nađe na pravom mestu u pravo vreme da gurne u gol, ali ipak... samo maaalo više brzine i tehnike da je imao...
Link to comment

Taman sam htio ovo da postavim

Berlusconi : "On a vendu Thiago Silva et Ibrahimovic au PSG"
PSG je najavio da ce potrositi oko 150M€ na ovaj prelazni rok. Ostaje jos oko 55M€ za jednog ili dvoje top igraca.edit: izgleda da je sledeci DamiaoSjecam se vremena kada su talijanski klubovi dolazili na pijacu u francusku i uzimali namnajbolje igrace.Za gidinu dana PSG je doveo ove igrace i menadzera(meni je nekako cudno) : leonardo menez sissoko sirigu pastore thiago motta lavezzi verrati (?) ibrahimovic (?) thiago sylva (?) Edited by borris_
Link to comment

Gde baš šesticu nađe :blink:Edit: Sad vidim da će ipak da nosi #29, jer mu je to srećan broj :isuse:Kažu da je cena 8 miliona GBP, tj. oko 10 miliona EUR, što mi zvuči sasvim pristojno.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Italijani kazu 13.5 miliona + bonusi.Lille od para koje su dobili za Hazarda, doveli Kaloua, Affelaya i Martina.

Link to comment
Odakle ti ovo za Affelaya?Interesovanje postoji ali jos nista nije gotovo.
Hm, negdje procitah da je to dogovoreno, ali da, nije zvanicno.De Silvestri u Sampdoriju, Behrami i Gamberini vjerovatno u Napoli.
Luka i službeno u Realu. 35 milja plus Sahin.
:blink: Real popizdio. Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

A ja sam mislio i da je Mamic odradio Totenhema pa je on odigrao vrhunski i nabio jos vecu cijenu... tako da cemo vidjeti jel mali za Real...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...