Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

To jest nije htio da produzi ugovor. Nudili su mu novi ali pod novim uslovima.Deschamps je ozbiljan trener.

Edited by borris_
Link to comment

Luca Toni u Malagu.Takodje, Bielsa ipak ostaje u Athleticu. Makar za sad.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
To jest nije htio da produzi ugovor. Nudili su mu novi ali pod novim uslovima.Deschamps je ozbiljan trener.
ozbiljan trener koji nista dosad nije uradijo osim sa Monacom 2004.Sa Marseillom je pravio šov ove sezone :Hail: . Blan je mnogo ozbiljniji trener
Link to comment

Sa Marsejom je osvojio ukupno 6 trofeja i napokon vratio titulu poslije 20-ak godina.Sa monakom igrao finale LS. Vratio Juventus u prvu ligu (ok, ovo bi svaki trener uradio)

Link to comment

Deschamps se meni chini kao sasvim solidan trener. Mozda nije [josh uvijek] u samom vrhu, ali ne vjerujem da je Francuska imala bash mnogo boljih opcija.Elem, pominje se da bi Borini mogao u Liverpool. Ima smisla, za solidne pare vjerujem da bi ga Roma dala. A igrao je vec u Engleskoj, ne bi morao puno da se adaptira...

Link to comment

Ma pominje se to odavno, ali računam da je izmišljeno zato što je čovek igrao pod Rodgersom. LFC još ništa ne kupuje, pa novine vezuju svakog mogućeg bivšeg Rodgersovog igrača (koji trenutno nije u Swansea City) za njih.Mene više brine povratak Joe Coleta, da ne računa slučajno na njega kao pojačanje :unsure: Dvojica su to već pokušali.

Link to comment

Ovaj put stvarno ima nesto, potvrdio je i Romin SD Sabatini. Ne bi me chudilo, iako je imao dobru sezonu. Mislim da se ne uklapa bash u Zemanovu filozofiju, a ako dobiju nekih 15 miliona za njega mogu uzet Destra ili tako nekog spica...edit: Nikon Jeftic u FK Koper :)

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Pa zar vredi taj Borini 15 miliona? Pošto vidim da je ukupno 15 golova postigao u trogodišnjoj karijeri :unsure:(Poštedi me mudroser odgovora tipa "Pa ako Carroll vredi 35 a Downing 20..." molim te, ne staj mi na muku <_< )I kakav je to tačno igrač, zašto se ne uklapa u Zemanovu filozofiju?

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

:DNe znam, po meni vrijedi, a vrijedice vjerovatno i dosta vise. Mlad je, tek je prosle sezone sa Romom imao prakticno prvu ozbiljnu sezonu i odmah je upao u reprezentaciju za EP. Bio je uz De Rossija vjerovatno najkonstantniji igrac Rome. Naravno, sa samo jednom ozbiljnom sezonom iza sebe ne moze se reci da je neko ko ce garantovati velike stvari. Ali po meni, dobar igrac. Najblize poredjene bi bilo SuperPippo.Ne uklapa se u Zemanovu igru zato sto nije dovoljno fizicki mocan da bude centralni napadac, a nema toliko dobru tehniku da bi igrao po krilu.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Ih, SuperPippo... da je taj bio lud pa otišao u Englesku u 21. godini, danas bi radio u italijanskom restoranu negde na periferiji Stoke-On-Trenta <_<

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...