Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Isla i Asamoah su ukupno 30 miliona kostali, sto nije loshe ni najmanje, kad se uzme u obzir da je Isla preko pola godine bio povrijedjen. Ne znam, iskustvo nas govori da ako Udinese odluchi da proda, to radi u najboljem mogucem trenutku. A i znaci da vec imaju spremne zamjene, tako da se ne plasim previse za rezultate. Za plasman u CL ionako zavise od zrijeba, a italijanski koeficijent, bla, koga briga. Ionako ide nanize zbog toga sto timovi bezobrazno potcjenjuju Europa Ligu, u CL Italijani sigurno nemaju slabije rezultate od njemackih timova.
Cekaj, stani, nisu li kostali Isla 9,4, a Asamoa samo 9. Doduse za prokletih 50%. Kad dodas da su uzeli jednog bezveznjaka u zamenu za 1,4 ispada da su dobili samo 17. My linkA koeficijent me brine zato sto ne navijam za Juventus ili Milan pa da budem siguran da cu videti Evropu dogodine <_<
Van Persie potvrdio da neće produžiti ugovor sa Arsenalom (koji ističe sledećeg leta). Naravno, uopšte nisu finansije u pitanju, nego budućnost kluba, ambicije, pojačanja, osvajanje trofeja, bla bla truć truć...
:lol:http://www.youtube.com/watch?v=zKksMZdJdgY
Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Ma kako god bilo je bezveze, posebno sto verovatno moze svasta tu da se iskombinuje. A nije mnogo ni trebalo dok nisu poceli rumori o transferima Armera i Benatie. S kim ce da igraju ako dodje jos neka ponuda koja se ne odbija? Seronje.

Link to comment

Udinese vec 20 godina uspjesno posluje na isti nachin. Ne znam zasto sad panika? Imaju uvijek spremne zamjene, chesto i bolje od onih koji su prethodno igrali. Muriel, Allan, Willian, Brkic, Pawlovski, Badu, Basta... Ne plasim se ni najmanje za njih. Nisu oni ambiciozan klub, nece sigurno mjenjati politiku i poceti puno da ulazu, ali odrzavaju standard vec godinama. U medjuvremenu, Roma dovodi Bradleya iz Chieva i Tachtidisa iz Verone [od ranije vec dogovoreni Brazioci Dodo i Castan]. Inter posle Handanovica doveo i Silvestrea. Julio Cesar bi mogao u Milan. Ako on ode, Interu ce i prvi i drugi golman biti Slovenci [Handanovic i Belec]

Link to comment

Svi lude, ali samo jedni šalju balaklava units kući svome (potencijalnom) Judi :DBtw, po izveštajima "ostrvskih medija" izgleda da će se i United "uključiti u trku" za RVP-om. Po mojoj skromnoj proceni, uključiće se i - izgubiti. Mi možemo da mu ponudimo dobru platu (cenim oko 130-140kpw), ali ne i ridiculous platu koju će mu sigurno ponuditi City. A, iako kapiram da bi ga Arsenal (o tempora o mores) možda i radije prodao Unitedu, City će 100% izaći i sa boljom transfer ponudom. Tako da...

Edited by MancMellow
Link to comment

Navodno City daje 20 milki, Utd 25 ali City bolju platu, oko 200k nedeljno. Jedino ako Arsenal odbije njihovu i prihvati jacu ponudu. Wenger rece pre par dana kako City namerno pisa po njegovom projektu i uzima mu igrace svake sezone tako da verujem da je to vec postalo i personal... <_<

Link to comment

jel to vanpersi hoce da ostane na ostrvu ili nema ponuda van iste. da sam na arsenalovom mestu prodao bih ga nekom juventusu ili slicno, a ne da pojacavam direktve rivale

Link to comment

A kao, i Juventus je zainteresovan i neki novinari kazu da bi Van Persie najradije u Juve, ali stvarno sumnjam u to. City, Utd, PSG, Barca i Real, to su timovi koji dolaze u obzir, mislim. Chelse? Bi li ga Arsenal dao Chelseaju?Malaga i Anzhi bi ga mogli platiti, ali ne bi on posao tamo. Tako da, realno, dva manchesterska kluba mislim da jedino dolaze u obzir.Davide Astori iz Cagliarija u Spartak Moskvu za 14 miliona :blink:

Link to comment
Navodno City daje 20 milki, Utd 25 ali City bolju platu, oko 200k nedeljno. Jedino ako Arsenal odbije njihovu i prihvati jacu ponudu. Wenger rece pre par dana kako City namerno pisa po njegovom projektu i uzima mu igrace svake sezone tako da verujem da je to vec postalo i personal... <_<
Ako United ponudi više para za transfer onda mislim da nema trika da ga prodaju Cityju. Ali City uvek može da podigne cenu. Inače i ja mislim da je Arsenalu najpametnije da ga proda nekome napolju, ali da li je neko zainteresovan da plati 25m za njega?
Link to comment

Izgleda da ce Verratti ipak u PSG. Smor, ni utakmicu u Serie A nije odigrao. Bojim se da ce ga ovaj chitav hajp omesti u karijeri, bolje bi bilo da je ostao josh sezonu u Pescari...

Link to comment

koga ima tamo od ofanzivnih veznih pored pastorea u psg? steta stvarno ako tamo ode, neverujem da ce se tamo nesto pokazati. stvarno bi bilo bolje da se prvo oproba u seria a.

Link to comment

dobro nene je vise krilo, ne? menez takodje a laveci vise napadac cak i on moze na krilo...interesuje me kolika ce biti kvota na psg za prvaka na pocetku.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...