Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Telenovela oko Lavezzija konacno gotova, i zvanicno presao u PSG. Maicon bi izgleda mogao u Chelsea.
Ako zaista predje Maikon i odigra bolje nego proslu sezonu, pa cak i slabije nego pretproslu, mislim da Celsi moze odbraniti LS sledece sezone. A u ligi iskoristiti kiksanje Mancinija, posto sumnjam da Junajted moze ponoviti rezultat iz prosle sezone.
Link to comment
Na uvek pouzdanom Tviteru, piše da je Gylfi Sigurdsson viđen u Liverpul Hiltonu.
Znači i Everton ponudio više od Fenway šrtaca... <_<
Link to comment
Ako zaista predje Maikon i odigra bolje nego proslu sezonu, pa cak i slabije nego pretproslu, mislim da Celsi moze odbraniti LS sledece sezone. A u ligi iskoristiti kiksanje Mancinija, posto sumnjam da Junajted moze ponoviti rezultat iz prosle sezone.
Chelsea moze odbraniti CL u teoriji, ali bi to bilo jednako senzacionalno kao i ove. Realno, nisu medju 5-6 najjachih timova, a po meni, bolje bi bilo da su nasli nekog ko ima vise od jedne vrhunske sezone [ako i toliko] pred sobom.
Link to comment
Chelsea moze odbraniti CL u teoriji, ali bi to bilo jednako senzacionalno kao i ove. Realno, nisu medju 5-6 najjachih timova, a po meni, bolje bi bilo da su nasli nekog ko ima vise od jedne vrhunske sezone [ako i toliko] pred sobom.
Mislim da ce njima kljucna tacka biti Hulk, odnosno da li je Hulk u mogucnosti da ponovi ili cak unapredi Drogbine igre. Vracanje Toresa u zivot bi bila rezervna opcija, posto mi se u ovom trenutku cini da je Hulk ipak blizi ispunjenju zadatka od Toresa. A treba videti i mogucnosti Esiena... Sa spremnim Esienom i odbranom Kol, Teri(Kejhil), Ivanovic, Maikon i ispred njih Esien i Meireles, pa Mata, Azar, Marin(Hulk) i Hulk(Tores), Celsi predstavlja cvrstu ekipu sa odlicnom sredinom terena koja je ujedno i destruktivna i kreativna.
Link to comment

realno, fali im prava zamena za lamparda iz murinjovih dana da bi bili ozbiljni za odbranu titule (pod uslovom da stvarno dovedu hulka i maicona, te da marin i hazard ispune ocekivanja). nadam se da ce pokusati sa modricem, da pomesaju pimpleraj sa sirovom snagom, pa kud puklo.

Link to comment
Mislim da ce njima kljucna tacka biti Hulk, odnosno da li je Hulk u mogucnosti da ponovi ili cak unapredi Drogbine igre. Vracanje Toresa u zivot bi bila rezervna opcija, posto mi se u ovom trenutku cini da je Hulk ipak blizi ispunjenju zadatka od Toresa. A treba videti i mogucnosti Esiena... Sa spremnim Esienom i odbranom Kol, Teri(Kejhil), Ivanovic, Maikon i ispred njih Esien i Meireles, pa Mata, Azar, Marin(Hulk) i Hulk(Tores), Celsi predstavlja cvrstu ekipu sa odlicnom sredinom terena koja je ujedno i destruktivna i kreativna.
I dalje je to ekipa koja je igrala prilicno loshe chitavu sezonu [sto je nebitno ako se uzme u obzir da su na kraju osvojili CL]. Ima tu kvaliteta, to je vishe nego ochigledno, ali ne vidim da su favoriti za bilo sta. Jedino pravo osvjezenje do sad im je Hazard, a i on treba tek da se dokaze na ovom nivou.
Link to comment

Handanovic u Inter i definitivno, 11 miliona plus pola Faraonija [ehm, pola njegovog ugovora :) ]Lucio i zvanicno u Juventusu.

Link to comment

Ma daj, suma je smesna! Jbm ti Udineze, koji djavo pojacavaju rivale iz lige za bagatelnu cenu? :rant: Covek ima 27 godina, moze sigurno da brani jos 7-8, Asamoa sa 23 i Isla sa 24 su otisli isto za manje od po 10m. I jos ce da se raspadnu u kvalifikacijama za CL. Ode italijanski koeficijent jos nanize.I ovo pravilo o posedovanju 50% igraca je glupost i daje ekipama mogucnost da prave razne dilove i zaobilaze pravila umesto da normalno posluju.

Link to comment

Isla i Asamoah su ukupno 30 miliona kostali, sto nije loshe ni najmanje, kad se uzme u obzir da je Isla preko pola godine bio povrijedjen. Ne znam, iskustvo nas govori da ako Udinese odluchi da proda, to radi u najboljem mogucem trenutku. A i znaci da vec imaju spremne zamjene, tako da se ne plasim previse za rezultate. Za plasman u CL ionako zavise od zrijeba, a italijanski koeficijent, bla, koga briga. Ionako ide nanize zbog toga sto timovi bezobrazno potcjenjuju Europa Ligu, u CL Italijani sigurno nemaju slabije rezultate od njemackih timova.

Link to comment
Handanovic u Inter i definitivno, 11 miliona plus pola Faraonija [ehm, pola njegovog ugovora :) ]Lucio i zvanicno u Juventusu.
ja ne razumem njihovu opsesiju oko golmana poslednjih godina, pa je l' nije viviano dovoljan.
Link to comment

Van Persie potvrdio da neće produžiti ugovor sa Arsenalom (koji ističe sledećeg leta). Naravno, uopšte nisu finansije u pitanju, nego budućnost kluba, ambicije, pojačanja, osvajanje trofeja, bla bla truć truć... "This was a meeting about the club's future strategy and their policy. Financial terms or a contract have not been discussed, since that is not my priority at all."I've thought long and hard about it, but I have decided not to extend my contract. You guys, the fans, have of course the right to disagree with my view and decision and I will always respect your opinions."I love the club and the fans, no matter what happens. I have grown up and became a man during my time with Arsenal.Mogao je bar TV emisiju da napravi, LBJ style :yawn2:

Link to comment
ja ne razumem njihovu opsesiju oko golmana poslednjih godina, pa je l' nije viviano dovoljan.
Viviano ce u Fiorentinu 99% [sto je i njegova ogromna zelja, jer tzv vatreni navijac]Miguel Veloso presao u Dinamo Kiev. Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...