Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Valjda su odustali od njega, sta znam.Fiorentina bi izgleda Guidettija i Badelja. To bi bilo super, ali nesto sumnjam da ce se imati para...

Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Giroud definitivno u Arsenalu.
Kakav je Giroud u poređenju sa npr Chamakhom? Na EP ništa nisam uspeo da zaključim.Malo sam pažljivije gledao M'Vilu i nisam više tako siguran da je on tip igrača koji treba Vengeru.
Link to comment
Kakav je Giroud u poređenju sa npr Chamakhom? Na EP ništa nisam uspeo da zaključim.Malo sam pažljivije gledao M'Vilu i nisam više tako siguran da je on tip igrača koji treba Vengeru.
Giroud je puno jaci (snazniji) igrac od Chamakh-a. Tako je dodao za gol protiv Lille-a u zadnjoj minuti. Sprint od sredine terena pa se onda na cistu snagu otarasio igraca i dodao za gol. Najbolji strijelac i medju najboljim dodavacima prvenstva. Problem je sto je on odigrao samo jednu sezonu na visokom nivou. U Francuskoj se cesto desi da jedan igrac eksplodira pa onda nestane sledece godine.M'Vila je imao onu nezgodnu povrijedu protiv Srbije i to je sigurno uticalo na njegovu igru na prvenstvu.Inace u Montpellier-u igra i Belhanda koji ce biti opak igrac. Edited by borris_
Link to comment
prosečne plate u najbogatijim klubovimaHighest Football Club Wages
Hvala. Mozda i iskopam ovde nesto sto me interesuje.Raspravljao sam sa kolegom plate pojedinih igraca, a misljenja su nam bila potpuno razlicita, pa rekoh da probam da nadjem koliko-toliko tacne podatke.
Link to comment
Udinese's Pozzo family complete Watford takeoverZola najverovatnije novi trener.
Drze i Granadu u Primeri. Mada mi je potez sa Watfordom nejasan. Kako misle da kupuju igrace na tone i prodaju ih (sto im fercera u Udinezeu) ako ne mogu da ih dovode zbog radnih dozvola? I kako ce uopste da ih prodaju ako se ne domognu Evrope?
Ja to javio prije 10 dana, doduse na EPL topicu -_- Anyhoo, Lucio ode u Juve, sva je prilika.
Juventus najagresivniji na pocetku prelaznog roka. Ne znam da li je i poceo zvanicno, a eto vec 4 ozbiljna igraca su navukli (ako racunamo Lusija, uz Asamou, Islu i Djovinka). Odbrana im je vec nenormalno jaka, u sredini im fali jedan ili dva, cisto kao backup, a verovatno ce i napad a pojacaju letos. Samo je pitanje za sta ce da zagrizu, a ne verujem da ce da se zajebavaju, nego ce ici na sigurno.I imaju mnogo otpada (Krasic :isuse: , Pepe, Quag, Jakvinta, Mota, Cigler, jbm li ga ko sve ne), al ne verujem da njih to posebno brine. Vidim da nam se smesi bar petogodisnja dominacija Juventusa. <_<
Link to comment

Josh ove mlade sto su doveli, ili ce tek [Pogba, El Kaddouri, vjerovatno i Verratti], plus imaju i par odlicnih klinaca u podmlatku..Da sam na njihovom mjestu, apsolutno bih zadrzao Quagliarellu, mada se nadam da ce ga prodati Fiorentini [sto nema sanse :( ], ali da, imaju od cega i da zarade, dodaj tu i Felipe Mela koji je i dalje njihov igrac.U medjuvremenu, Roma ce izgleda da uzme Bradleya iz Chieva, a navodno su i blizu Destra [mada njega traze i Juve, Milan i Inter]

Link to comment

Izgleda da je Melo bio standardan u Galati. Meni je on strasan igrac, nadam se da je uspeo da se stabilizuje u Turskoj i da ce se vratiti u Juve, u startnu postavu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...