Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

kazu da stilom igre i konstitucijom podseca na Henryja. valjda je i rekorder po broju datih golova za neku od mladih holandskih selekcija (U17 valjda), igrao je standardno za Feyenoord sa 17 godina i tako to.

Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Eljero Elia i Luc Castaignos izgleda prelaze u West Ham sledece nedelje. tako bar javljaju italijanski i holandski mediji, ali i Adzman aka ClungeWHU (Praslin ce znati o kome se radi).ako se ovo ostvari jedan veliki :Hail: za Allardycea, Sullivana i Golda.
Не верујем твитерашима ништа ако нису синови власника ;) . Браун фатва на кумбу је најбољи инсајдер за кога знам, био је и Трап1 али је изгледа изгубио везу преко које је добијао вести па је покушао да импровизује те су га изшимикирали. Ове нисам гледао, али ако дођу придружићу се клањању именованим: два млада, перспективна играча са педигреом. Још да забоде Хосулија из Реала и баш ме брига и да ли ћемо испасти, за 3-4 године са тим тимом - Европа. Мада, из Италије ништа лд Ди Канија није добро дошло. Сећаш се Савија?
Link to comment
Не верујем твитерашима ништа ако нису синови власника ;) . Браун фатва на кумбу је најбољи инсајдер за кога знам, био је и Трап1 али је изгледа изгубио везу преко које је добијао вести па је покушао да импровизује те су га изшимикирали. Ове нисам гледао, али ако дођу придружићу се клањању именованим: два млада, перспективна играча са педигреом. Још да забоде Хосулија из Реала и баш ме брига и да ли ћемо испасти, за 3-4 године са тим тимом - Европа. Мада, из Италије ништа лд Ди Канија није добро дошло. Сећаш се Савија?
znam za njih (exciting times, gentlemen!) ali meni najbolji insajder je bio Baggio Bergkamp al` ga (nicim izazvano) oterase zlotvori sa kumb-a.a od tog Joselua tesko da ce da bude nesto posto izgleda da Grant Holt dolazi.
Link to comment

Milanov citav prelazni rok je: danima se prica o tome kako neki igrac ide, onda on ipak ostane, pa ispadne kako je klub ambiciozan, zadrzava najbolje itd.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...