Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Kao, poslali su ponudu, ali daleko je to josh od gotovog. Sumnjam da ce ga Fiorentina dati za 25 miliona, traze 30-35 [na stranu sto mislim da je mozda i 25 vise nego sto objektivno vrijedi]. A nije sigurno ni da ce ga za toliko dati, cekaju da se on eksplicitno odredi da li zeli da ide iz kluba. Ne bi me cudilo da telenovela potraje do kraja prelaznog roka.

Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Trazi 2M€ manje nego u PSG ali 3M€ vise nego u Sto ima sada.
Milan je znatno rasteretio platni budzet ove sezone posto su oterali otprilike koga god su mogli, tako da im ovo povecanje ne bi predstavljalo problem. Al' naravno, nece to proci tek tako bez nekog ciganisanja.
Link to comment
Kao, poslali su ponudu, ali daleko je to josh od gotovog. Sumnjam da ce ga Fiorentina dati za 25 miliona, traze 30-35 [na stranu sto mislim da je mozda i 25 vise nego sto objektivno vrijedi].
Čekaj, Chelsea će za 25 miliona dovesti rezervnog napadača? A već jednu rezervu od 18 miliona imaju? I startera od 50, i dva krilna napadača od po 30? :blink: Ili je to sa Jovetićem opcija ako ne dođe Hulk?
Link to comment

Da, da, navodno su odustali od Hulka, pa umjesto njega traze Jovetica. Sto je cudno, jer i ako dovedu Jovetica, opet im treba neki klasicni spic.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
Milan je znatno rasteretio platni budzet ove sezone posto su oterali otprilike koga god su mogli, tako da im ovo povecanje ne bi predstavljalo problem. Al' naravno, nece to proci tek tako bez nekog ciganisanja.
Klubu koji je proslu godinu zavrsio sa oko 70M€ gubitka svako povecanje plate predstavlja problem.
Link to comment
Izgleda da ce Inter da proda Julia Cesara, a dovede Handanovica za nekih 15 miliona. To bi znacilo i vjerovatno da ce Viviano u Fiorentinu.
sta ce biti sa trecim golmanom lige?
Link to comment

Vec nekoliko dana se prica da ce arapi uloziti pare u Milan (200M€) i da je to jedan od razloga zasto je Berluskoni odbio daproda Silvu.

Link to comment

Milan i definitivno ne prodaje Thiaga. Koja je to farsa, imam osjecaj da su Galliani i Berlusconi to unaprijed isplanirali. Nece dovest nijedno pojacanje, ali eeee, nisu prodali Thiaga Silvu.Juventus valjda i definitivno potpisao ovu dvojicu iz Udinesea, dovode i El Kaddourija i Pogbu, a izgleda i Verrattija. A tek planiraju u napadu da se pojacaju. Prosetace se do titule.Guti na probi u West Hamu.

Link to comment

Eljero Elia i Luc Castaignos izgleda prelaze u West Ham sledece nedelje. tako bar javljaju italijanski i holandski mediji, ali i Adzman aka ClungeWHU (Praslin ce znati o kome se radi).ako se ovo ostvari jedan veliki :Hail: za Allardycea, Sullivana i Golda.

Edited by Sundance Kid
Link to comment

Bash me zanima moze li Elia ista u manjem klubu. Djeluje da ima talenta, ali u Juventusu, i ono malo sto je igrao, bio je smijesan.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...