Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Bayern je izgleda dogovorio prelazak Shaqirija na ljeto.
Odgovor Dortmundu na Reusa. Koliko znam, na Shaqirija su pucali i neki jači engleski timovi tako da je ovo solidan uspjeh Bayerna.
Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Odgovor Dortmundu na Reusa. Koliko znam, na Shaqirija su pucali i neki jači engleski timovi tako da je ovo solidan uspjeh Bayerna.
Trazilo ga je maltene pola Evrope. Galatasaray je nudi neke ogromne pare, al na kraju otisao u Bayern. Odlicno pojacanje, jedan od najboljih igraca koji su uopste bili u opticaju, a da nisu strasno skupi.
Link to comment

taj Shaqiri je fenomenalan igrac, nizak, nabijen, brz, ima odlicnu tehniku i dribling, a ume i da odapne bombu van sesnaesterca.steta samo sto je presao u Bayern, ti ljudi kao da vec nemaju Riberija, Robbena i Mullera po krilima.

Link to comment
ne, al je takva zver da je prosto cudo kako je preso u 1 mali bajern...
A bez zajebancije, nazovimo stvari pravim imenom. Bajern je vazda bio poligon za dovodjenje fejk Srba, pocevsi od Radmila Mihajlovica, preko Brace Salihamidzica do Ivice Olica. Nastavljaju tu svijetlu tradiciju. Garant im je ArleKino skaut...
Link to comment

@GTnemam ja problem, nego ste vi sokiran sto je neki klinac iz bazela preso u bajern, trazilo ga pola evrope, ovo, ono...jbt, ko da taj bajern nije jedan od najvecih klubova na svetu i ko da nije decenijem dominantan u centralnoj evropi, odakle redovno skuplja sve sto valja od igraca.

Edited by Bright Billy
Link to comment
Bayern je izgleda dogovorio prelazak Shaqirija na ljeto.
Odgovor Dortmundu na Reusa. Koliko znam, na Shaqirija su pucali i neki jači engleski timovi tako da je ovo solidan uspjeh Bayerna.
To su reakcije prije tvog prvog posta na temu Shaqirija. Ne vidim euforiju u ta dva posta.
Link to comment

Nista, samo mi nije jasno u cemu je stvar sa tim nadrkanim komentarima koje opravdavas nekakvom zamisljenom sokiranoscu u nasim komentarima.

Link to comment

moj komentar vezan za Bayern nema veze sa velicinom kluba vec sa tim da Bavarci na krilnim pozicijama vec imaju 3 igraca svetske klase (Robben, Ribery i Muller) i da im nije neophodan i ovaj. ako moram da crtam.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...