Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Samo da pomenem da Juve na kraju nije uspjeo da uzme Nainggolana, pa su doveli Padoina iz Atalante - isto veoma dobar posao.Fiorentina je uspjela da na kraju ne dovede El Hamdaouija :isuse:

Link to comment
ako ovi u minut do 12 ne izvrte pata i teveza, ovo ce i zvanicno biti najdosadniji prelazni rok ikada.
Bilo je podjednako slabih, nego je prošli zimski bio bombastičan, pa je ovo malo.
Link to comment

Ne kažem da nije tanak, ali je bilo podjednako tankih. Uostalom Man City je sredio tim, prvi su na tabeli, normalno je da ne menjaju dobru hemiju. Isto važi i za PSG. Možda sam očekivao aktivniju Malagu i Žabare, ali ostalo je očekivano.

Link to comment

najveci negativac je avramovic, koji nije hteo AVBu da da 100 miliona za hulka angry.gif i kako posle 1 mladi&talentovani strucnjak da se dokaze u takvim neuslovima...

Link to comment
Bilo je podjednako slabih, nego je prošli zimski bio bombastičan, pa je ovo malo.
Bombastični Carroll i još bombastičniji Torres su malo poplašili klubove, pa se ne razbacuju kintom kao pre godinu dana.
Link to comment
najveci negativac je avramovic, koji nije hteo AVBu da da 100 miliona za hulka angry.gif i kako posle 1 mladi&talentovani strucnjak da se dokaze u takvim neuslovima...
Ovo je provokacija. Znaš da gotovim AVBa, pa zajebavaš. Ja i dalje mislim da je njima neophodna velika rekonstrukcija. Za početak su se oslobodili Alexa i Anelke, što je pozitivan signal. Ima bar još 5-6 igrača da dovedu i isto toliko da prodaju. Ceo vezni red im je zreo za rekonstrukciju, jer sadašnji nisu dovoljno dobri da igraju u prvom sastavu. Mikel, Ramires, Lampard i skoro oporavljeni Lampard ne mogu da se takmiče sa Cityjem i Unitedom.
Link to comment
Mikel, Ramires, Lampard i skoro oporavljeni Lampard ne mogu da se takmiče sa Cityjem i Unitedom.
Ova rečenica i Chelsea imaju isti problem - 1 Lampard viška. :P
Link to comment
Videćemo tu revoluciju, ali deluje interesantno. Nisam ljubitelj tih pozajmica + otkup ugovora, ali u slučaju Guarina je to dobra opcija. Momak nije baš čist u glavi, ali ima potencijal. Koliko je otkupna cena? 10+ ili nešto niža?Jel se vratio u Porto Lucho, pošto su im otišla dva igrača pred kraj prelaznog roka iz veznog reda u Seriju A?
Sorry, tek sad vidjeh ovo. Mislim da je Guarinova cijena 11 meleona. Na kraju Kucka nije dosao. Al dobro, Palombo i Guarin, ako su u formi, su dobra pojacanja.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...