Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Ravel Morrison, jedan od najtalentovanijih Unitedovih mladih igrača u poslednje vreme i jedan od najvećih kretena koji je hodio Old Traffordom (a to nije lako biti) izgleda ide u West Ham. Neka im je sa srećom sa njim. Cenim da će za 4-5 godina završiti u Chelskom ili tako negde. Ne znam šta da mislim...

Link to comment
On ima nekih glavenih problema, zar ne? Sudski procesi umesto treninga, tako neke priče?
Ma više je proveo u sudnici nego na treningu, pa onda česte glasine o krađama u svlačionici, javni (normalno da su javni :D) tvitovi o tome kako je nešto što organizuje klub "sranje", kako je neki suigrač "sranje". Ali ako ga Big Sam nekako urazumi (samo ne znam kako, ali možda se sa godinama promeni tj. odraste...) biće igrač sa tagom od 30m funti oko vrata.Mislim, malo mi je žao zato što 1) local lad, 2) za razliku od Pogbe, pa i Welbecka, nikad faktički nije pravio pitanje oko novca, dužine ugovora, da li će biti selektovan u tim, etc, etc, dakle oko čisto fudbalskih i stvari koje se tiču njegovog lično ugovora. Ali...jednostavno je, bar za sada, preveliki idiot. Edited by MancMellow
Link to comment

Revolucija i u Interu, makar na sredini terena - posle Guarina i Kucke, dolazi i Palombo :( Nikad se nece vratiti u Fiorentinu, ocigledno.To znaci da ce Thiago Motta u PSG, a Muntari u Milan. A vjerovatno i Poli ide negdje na pozajmicu.

Link to comment
Revolucija i u Interu, makar na sredini terena - posle Guarina i Kucke, dolazi i Palombo :( Nikad se nece vratiti u Fiorentinu, ocigledno.To znaci da ce Thiago Motta u PSG, a Muntari u Milan. A vjerovatno i Poli ide negdje na pozajmicu.
Ovdje kazu da su za sada odustali od njega i da cekaju ovo ljeto. Ali me ne bi iznenadilo da ipak dodje. Fali nam jedan na sredini + jedan napadac. Edited by borris_
Link to comment
Revolucija i u Interu, makar na sredini terena - posle Guarina i Kucke, dolazi i Palombo :( Nikad se nece vratiti u Fiorentinu, ocigledno.To znaci da ce Thiago Motta u PSG, a Muntari u Milan. A vjerovatno i Poli ide negdje na pozajmicu.
Zar nije bila priča da će Muntari u Genou? Ipak je izgleda otišao u Milan.Saha otišao u Tottenham. :huh: Edited by ArleKino
Link to comment
Ma više je proveo u sudnici nego na treningu, pa onda česte glasine o krađama u svlačionici, javni (normalno da su javni :D) tvitovi o tome kako je nešto što organizuje klub "sranje", kako je neki suigrač "sranje". Ali ako ga Big Sam nekako urazumi (samo ne znam kako, ali možda se sa godinama promeni tj. odraste...) biće igrač sa tagom od 30m funti oko vrata.Mislim, malo mi je žao zato što 1) local lad, 2) za razliku od Pogbe, pa i Welbecka, nikad faktički nije pravio pitanje oko novca, dužine ugovora, da li će biti selektovan u tim, etc, etc, dakle oko čisto fudbalskih i stvari koje se tiču njegovog lično ugovora. Ali...jednostavno je, bar za sada, preveliki idiot.
Decko ocigledno ima probleme u glavi i nije ni cudo zasto neko poput SAF-a nije odlucio da produzi ugovor sa njim. Iskreno, meni je mnogo zao, ali ocigledno da je decko sam kriv.Sa druge strane, izgleda da ce kod nas Frederic Veseli, mladi Svajcarac iz Cityja cool.gif Edited by Giggsy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...