Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

da, editovo sam jer sam našao sastav iz 2000/01 sezone. samo što nema giacomazzija, ali sam totalno zaboravio vugrineca i osoria. pozadi juarez i dainelli, u sredini ingesson i max tonetto, gaetano vasari iz sampa, i oni su bili 13. te sezone. koliko je trsla serija a :(

Link to comment

True :(Mada, ima i dalje veoma sarmantnih ekipa tu. Elem, Cisse izgleda ide u QPR. Cudan potez Lazia, ali valjda to znaci da i definitivno uzimaju Hondu.Nikola Gulan u Chievo.

Link to comment
auh, još kad bi se vratio i vučko, pa da se reaktivira stari tandem balavaca što je obećavao znatno više nego što je postigao.
vidim da ste se setili i seve i zemana za ubitacni 4-3-3 cool.gif
Link to comment
Fiorentina dovela i nekog mladog Danca, Zohoru. 16 godina, vec debitovao u CL. Anyone?
Ako si pratio onaj EURO U21 koji se igrao kod nas, mozda se budes setio. Predvodio je napad Danaca, a kada sam gledao utakmicu, uplasio sam se za nasu nejac u odbrani. Osim sto su se odbijali o njega svi redom, bio je i mnogo brzi i bolji sa loptom od izabaranika spasioca Bata Djore. Po konstituciji ne bih rekao da je 94. godiste, al' 'adje da verujemo - ogroman tip. Za tu visinu (preko 190) veoma brz i spretan... a ako se dobro secam, sutira levom. Videh jesenas da je igrao za Kopenhagen u LS, sto si i sam rekao, a kakve je dalje partije pruzao, verovatno tesko mozes saznati, jer ne verujem da ovde neko bas prati dansku ligu.Znas li za koliko su ga doveli? Ocekivao sam da ce on biti stub Kopenhagena narednih sezona, pa pretpostavljam da je veca lova u pitanju. Prosto bi bilo cudno da su ga uzeli za neku sicu.edit: Videh i da je Moussa Sow potpisao za Fener (10 miliona)! Ocekivao sam ga u nekoj jacoj ligi... steta. Edited by Segundo
Link to comment

Nemam pojma koliko je kosta Zohore, nigdje nisam uspjeo naci nista o tome. Hvala, nisam gledao to prvenstvo. Vidim da ga u italijanskoj stampi porede sa Adrianom...Inace, Inter vjerovatno dovodi i Kucku (odavno se pricalo da ce u junu doci, ali izfleda da je Interu hitno, pa ce ga sad uzeti). Za uzvrat Muntari u Djenovi.

Link to comment

Arsenal dovodi playmakera iz Borussije Dortmund! Playmaker ima 19 godina! Zove se...Thomas Eisfeld. Čini se da je Ledeno Polje igrač po ukusu Wengera obzirom da je niži od 180 cm i ima problema sa koljenom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...