Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

То и ја мислим. Ако наравно специјални оде из Реала. Само ми није јасно кога ће они онда да доведу, Гвардиолу? :fantom:
Ne bi me cudilo da dovedu Lowa, posle EP.ako je uopste tacno da Mourinho ide, sto sumnjam.Mada se nadam da ce u Englesku, tamo mi nekako najmanje smeta :) Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Ne bi me cudilo da dovedu Lowa, posle EP.
Ма само напред, али то је озбиљан корак назад. Но у том клубу пуном таштине, човек тешко шта друго да очекује.
Link to comment

Kakav Caroll za Teveza, ovo je nešto najsmešnije što sam pročitao:

Има још о скаузерском идиотлуку у данашњој штампи, биће да је јучерашњи пораз баш заболео. :D
Maybe one day Carlos Tevez will be able to offer a semi‑plausible explanation about why he has come to think of Manchester City as some kind of five-star prison. But, until that time, he will have to forgive the rest of us for wondering whether anyone has ever sat him down and told him how it works in the real world.The answer, almost certainly, is that nobody has, judging by the latest startling remarks from Kia Joorabchian and the unshakable sense that not only do both men exist by the rules of a different universe but that there might be peace in Palestine before either one confesses to being responsible for their actions.
Гуглујте "Stewart Downing Pin Point Accuracy" у јутјубу, линковање клипова ми из неког разлога не ради.
http://www.youtube.com/watch?v=6HCvpk1QsaM :Hail::lol:
Link to comment
Nikad mi ne bude jasno kad navijači razmišljaju u tom "ma ne, dobar je ali ne vredi baš tih para" stilu, kao da neko to uzima njima iz džepa.
+100Da su moje pare, pa i da se pitam. Ovako nek daju i 100 miliona ako imaju, samo ako to ne utice na finansijsku stabilnost kluba
Link to comment
Ne bi me cudilo da dovedu Lowa, posle EP.
On se najčešće spominje. Možda bi on i bio najbolji odgovor na Guardiolu (mada to "traženje odgovora na Guardiolu" zvuči smiješno u situaciji u kojoj Real ima +7) obzirom na to kako Njemačka igra, a pola veznog reda Njemačke je već u Madridu. Možda bi se tad i Real uključio u utrku za Goetzea, love sigurno imaju. Ne bih se složio sa Vasićem da bi to bio korak unazad - Loew igra moderan, brz i direktan fudbal, onako kako to igra i Real u najboljim momentima sezone. Edited by ArleKino
Link to comment
То и ја мислим. Ако наравно специјални оде из Реала. Само ми није јасно кога ће они онда да доведу, Гвардиолу? :fantom:
Ne, ali bi bila fora da United dovede Guardiolu neke iduće godine :D
Link to comment
Ne, ali bi bila fora da United dovede Guardiolu neke iduće godine :D
Nah, meni se čini da je vama Martin O'Neill suđen. Guardiola će prije u Inter ili tako negdje gdje će moći naplatiti sve ove trofeje iz Barceloni nekim bogovskim ugovorom.
Link to comment

Guirin ce izgleda u Inter, a Coutinho u Espanyol.Bojinov se vratio u Lecce. Fiorentina dovela Rubena Oliveru.Luca Toni otisao kod Zenge u Al Nasr

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
Bojinov se vratio u Lecce.
auh, još kad bi se vratio i vučko, pa da se reaktivira stari tandem balavaca što je obećavao znatno više nego što je postigao.
Link to comment

ali kakv je to tim bio. lud skroz. bila je to jedna od van der sarovih sezona u juveu (prvi strani golman u istoriji juvea), imali su kao i sad neki veliki unbeaten run, 15-16 tekmi, gol su primali jednom na tri meča, i onda gostovanje u lecceu, 2-0 za domaće. giacomazzi, pinagerelli, contichio, na golu onaj ćelavi što je otišao posle u juve, i klinci vučko i bojinov, pa lorenzo stovini, čini mi se kapiten da je bio... da li će se to ikad vratiti u seriju a, pitanje je svih pitanja...

Link to comment

Lupatelli? Jel on bio golman tad? On je ludak, totalni.Jebote, stvarno, kakva je to ekipa bila. Ali imali su i odlicne trenere tih godina, Zemana i Rossija.Ako Pescara udje u Serie A [a velika je sansa], mogli bi opet gledat takav ludacki fudbal. A i imaju nekoliko vrlo zanimljivih igraca.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...