Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Pastore je berdži kojem dodavanje nije konstruktivni element igre, nego prosto rastanak s balunom, pri čemu mu je potpuno svejedno u čijim će nogama ovaj završiti. Protiv St.Etienna je u dvije prilike fantastično ušao u 16, promiješao 2-3ojicu, a onda sebično pucao, dao loš pas respectively. Ko seljo s ledine, zna driblat, al od njega loptu neš dobit.

Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Navodno Milan dogovorio sve sa Keitom za ljeto. Mogli su vala i nekog mladjeg [ako uopste i dodje do transfera]. Mislim, kad vec najavljuju podmladjivanje.

Link to comment
Сада се прича да Ман YU хоће Тиотеа из Њукастла, a да Челзи спрема 20 милки фунти за Родвела. Биће поливачина парама ове зиме.
Ja čujem da i Man Utd i Chelsea i Liverpool hoće Tiotea. Ako se OK oporavio od povrede, baš bih voleo da ga vidim u LFC... očajno im nedostaje igrač na toj poziciji.Tako da, bilo bi fenomenalno da Man Utd i Chelsea krenu u otimačinu oko Rodwella (isto OK igrač, ali Tiote je bolji).
Link to comment

Sad se pominje da bi Pato mogao u PSG za 50 miliona eura. Djeluje mi previse, s obzirom da nije u formi vec vise od godinu dana. Then again, kakvi transferi se prave, taj ne bi bio najcudniji..

Link to comment

Ma znam, ali opet, nije on bash toliko utakmica propustio. Prosle sezone, u prvenstvu mislim da nije sa vise od 7-8 utakmica izostao.No, kao sto gore rekoh vec, slazem se da je 50 miliona puno za njega, sto zbog povreda, sto prosto zbog slabe forme. A uz to, cisto sumnjam da je stvarno istina da ce ponuditi toliko.Inace, Boriello prelazi u Juve, vjerovatno im se vraca i Caceres. Fiorentina izgleda krenula konacno u rekonstrukciju - na izlaznim vratima su i Montolivo [Milan vjerovatno, mozda cak i Liverpool], Gila [Genoa], Vargas [inter]. Ljajic ce vjerovatno otici, mozda na pozajmicu, a mozda i bude prodat. Doduse, zamjenice ih vjerovatno neki retardi, ali valjda makar bude neko ko ce imati motiva...Milan navodno dovodi Keitu na ljeto, kao i Nainggolana iz Cagliarija - ako dovedu njih dvojicu, plus Montoliva, napravice odlican posao na sredini terena [pod uslovom da se oslobode ovih kojima isticu ugovori]. Rasteretice budzet za Teveza ili nekog drugog.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...