Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Još dva prelazna roka i verujem da će biti užasno gotivan tim sa dobrim igračima. Hamsik je primer igrača kakve treba da jure i kakav im je primera radi potreban.
Hej! Taj treba i nekima drugima angry.gif (sad kad je sve drugo propalo...)
Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Verujem da će Wenger doći u PSG.Nego, mislim da nijedan tim nije pametnije kupovao od PSGa. Možda nisu prodali sve što im treba i kupili sve što im treba, ali mi se čini da nijedan igrač nije pogrešno kupljen (sem možda Sissokoa), a nisu ni otišli oni kvalitetni (mada se taj spisak ograničava na dva ili tri igrača).Još dva prelazna roka i verujem da će biti užasno gotivan tim sa dobrim igračima. Hamsik je primer igrača kakve treba da jure i kakav im je primera radi potreban.
Pa kupili su skoro citav jedan novi tim (10 igraca)Sacuvani su najbitniji igraci to jest Sakho, Chantôme i Nêne (iako mislim da ce on otici na kraju godine) + dobri igraci Jallet, Bodmer i Erding. Tu su i mladi koji polako dolaze (PSG zadnje dvije godine ima najbolju omladinsku skolu u fr).
Link to comment
Pa kupili su skoro citav jedan novi tim (10 igraca)Sacuvani su najbitniji igraci to jest Sakho, Chantôme i Nêne (iako mislim da ce on otici na kraju godine) + dobri igraci Jallet, Bodmer i Erding. Tu su i mladi koji polako dolaze (PSG zadnje dvije godine ima najbolju omladinsku skolu u fr).
Sakho i Chantome su dobri igrači i jedini imaju mesta u ovome projektu iz starog tima. Nene je dobar, ali je relativno star i ima veliku platu. Možda ne bi bio loš kada bi igrao za manje novca i ima manju ulogu u timu (četvrto krilo) od naredne sezone.Erding mi se sviđa i Tiene, ali oba imaju mane. Ering bi mogao da prođe, ali mislim da se čeka neka veća zverka da se rotira sa Gameirom u špicu. Tiene je opcija za klupu. Uglavnom, ako želi PSG titule i ozbiljno učestvovanje u CL, mora da dovede još 10 igrača. Kažu da nije loš neki špic iz omladinske škole, gledao sam ga na nekom meču ove sezone, ali ne mogu da se setim kako se zove.
Link to comment

Tiene mi se uopste ne svidja. Bolji je Ceara od njega ali on igra desno.Mislim da je ovaj tim dovoljan za titulu + min polufinale LE.Evo liste napadaca za ovu jesen: - GAMEIRO Kévin ( 24ans ) - 4 ans de contrat - ERDING Mevlut ( 24ans ) - 2 ans de contrat - HOARAU Guillaume ( 27ans ) - 2 ans de contrat - BAHEBECK Jean-Christophe ( 18ans ) - 3 ans de contrat <= vjerovatno si mislio na njega - ARNAUD Loris ( 24ans ) - 1 an de contrat Ko je ovaj? :blink: - LUYINDULA Peguy ( 32ans ) - 1 an de contrat :isuse:

Link to comment

u turskoj izgleda traje do nedelje ili tako nesto.meni je cudno da je mogao da predje uopste, s obzirom da je ovog ljeta dosao u juve

Link to comment
meni je cudno da je mogao da predje uopste, s obzirom da je ovog ljeta dosao u juve
Ograničenje je valjda tri kluba po sezoni i to mora da igra zvanične mečeve za te klubove. Ali nisam siguran... Neki Nigerijac je početkom leta prešao u Fener, da bi pred kraj prešao u Spartak.Riera u Galati, a Muntari?
Link to comment

Mislim da ne postoji univerzalno pravilo koje je propisala UEFA. Zavisi od fudbalskog saveza. U Engleskoj ne moze to da se radi, zato Lukaku nije presao na pozajmicu u Stoke ili koji se vec klub spominjao.

Link to comment

Dobra je to fora Turcima, koji uz to imaju i kesh - sacekaju da svi zavrse i onda pokupe one koji su preostali za utapanje, a koji nisu ni razmisljali o Turskoj do pre 5 dana...uz to imaju i neko ime, kakvo/takvo.

Link to comment
  • 3 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...