Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

On je tražio transfer, pola sata pre zatvaranja transfer roka. Sa te strane ništa nije moglo da se uradi, problem je što pitanje njegovog ugovora nisu rešili ranije.

Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

To sa traženjem transfera je obična prevara navijača. Očigledno mu je netko iz uprave dao signal da ga hoće prodati, ali da ih je frka od navijača, pa bi bilo korisno da da transfer request da si mogu pokriti guzicu.Dao je i Modrić transfer request još prije mjesec i pol, pa ga vidi u Tottenhamu i nakon 31.08.

Link to comment

Da, ali mislim da Modrić ima dobar ugovor (za uslove Totenhema), a Meireles nije imao iako mu je obećano, tako da nisu imali osnova da ga zadrže. Naravno da su mogli da odbiju, ali to ničemu ne bi vodilo zaista. Zaista mi nije jasno šta je to bio problem i zašto nije mogao da mu se ponudi ugovor, pogotovo kada su sa platnog spiska skinuti bukvalno svi koji su problematični sa te finansijske strane, tj koji nisu bili potrebni klubu. Čak je i Degen otpušten 31.8. kontam da je primao iste pare kao i Meireles.

Link to comment
Mogli su da mu odbiju zahtjev za transfer i da mu narednih dana ponude novi ugovor...
U tome i jeste fora, ocigledno je da su se popickarali sa njim i nisu zeleli da mu ponude novi ugovor. Ali kad su vec resili da ga prodaju, trebalo je ranije da mu traze klub, a ne ovako pred kraj prelaznog roka da se javi Celsi i da to bude prakticno jedina opcija.
Link to comment

Poenta je, šta su čekali do sada? To kao što se Aston Villa poslednjeg dana setila da bi možda hteli Džoa Kola, koji je na prodaju već mesecima. To me je razočaralo definitivno, ali hajde da Dalglišu, Komoliju i ostalima dam benefit of a doubt, pošto su do sada sve dobro radili.

Link to comment

Da se znalo da je na prodaju, i da je cena 12 miliona (:isuse:) sigurno bi bilo zainteresovanih klubova. A ovako, svake godine po jedan u Chelsea, ne znam ni sam kako je Gerrard to izbegao 2005.

To sa traženjem transfera je obična prevara navijača. Očigledno mu je netko iz uprave dao signal da ga hoće prodati, ali da ih je frka od navijača, pa bi bilo korisno da da transfer request da si mogu pokriti guzicu.
Naravno. Plus, igraču koga klub proda obično sleduju nekakve premije, kompenzacije, kurac, palac... a ako uloži transfer request, toga se odriče. Prodaja je očigledno bila ugovorena ranije u toku dana, nisu je sigurno obavili u tih poslednjih pola sata.
Link to comment
Da se znalo da je na prodaju, i da je cena 12 miliona sigurno bi bilo zainteresovanih klubova.
prije mjesec dana se po sajtovima pominjao transfer u chelsea bash za 12 miliona
Link to comment
Da se znalo da je na prodaju, i da je cena 12 miliona (:isuse:) sigurno bi bilo zainteresovanih klubova. A ovako, svake godine po jedan u Chelsea, ne znam ni sam kako je Gerrard to izbegao 2005.
Vredeo je on Chelsiju vise nego sto ce Raul Meireles ikada sa onim pasom nazad direkt ka Drogbi (bese :unsure: ), pred kraj pretprosle sezone na Enfildu, slucajno da najomrazeniji ne ubeleze jos jednu recku. Plus su liverpoolski panduri i pravosudje blagonakloni prema 1 ikoni pa je bolje resenje bilo kamuflirati se u crvenom dresu, sleeper celltm <_< LFC je nista drugo do filijala CFC :bee:Vreme je za 1 rezime:Top 10 transfera ovog leta (izvor Transfermarkt)1. Kun Aguero iz Atletico M. u M. City za 45 milijuna eura2. Javier Pastore iz Palerma u PSG za 43 milijuna eura3. Falcao iz Porta u Atletico M. za 40 milijuna eura4. Fabio Coentrao iz Benfice u Real M. za 30 milijuna eura5. Cesc Fabregas iz Arsenala u Barcelonu za 29 milijuna eura6. Samir Nasri iz Arsenala u M. City za 27,5 milijuna eura7. Juan Manuel Mata iz Valencije u Chelsea za 26,7 milijuna eura8. Samuel Eto'o iz Intera u Anži Mahačkalu za 26 milijuna eura9. Alexis Sanchez iz Udinesea u Barcelona za 26 milijuna eura10. Stewart Downing iz Aston Ville u Liverpool za 22,8 milijuna eura :lol: Te mozda i interesantnije:Klubovi koji su najviše potrošili na transfere:Manchester City 92.535 milijuna euraParis Saint-Germain 89 milijuna eura Juventus 85.750 milijuna euraChelsea 85.700 milijuna euraRoma 78.635 milijuna eura :blink: Za malo da PSG sjebe City. Edited by ducca
Link to comment

Šta je to sve Juve doveo za ovolike pare, de nek' neko baci rezime ako ga ne mrzi. Znam za Vučinića i Pirla (ako je on uopšte koštao) ali nisam ispratio sve.

Link to comment

juve je dosta para dao na igrace koji su vec bili tu, ali su bili samo na pozajmicama sa pravom otkupa ili tako nekim aranzmanom.a novi igraci ovog ljeta su im vucinic, vidal, elia, giaccherini, estigarribia, lichsteiner [na njih su dali pare], a pirlo, pazienza i ziegler su dosli jer su im ugovori sa prethodnim klubovima istekli

Link to comment

Nadjoh ovde, ali pise da je za 76m http://www.betinf.com/italy_transfer.htmJuventusParaguayan midfielder Marcelo Estigarribia on loan from Maldonaldo; Forward Emanuele Giaccherini from Cesena for a fee of €3m; Montenegrin forward Mirko Vucinic from Roma for a fee of €15m; Chilean midfielder Arturo Vidal from Bayer Leverkusen for a fee of €10.5m; Swiss defender Stephan Lichtsteiner from Lazio for a fee of €10m; Goalkeeper Matteo Trini from Lumezzane; Forward Alessandro Matri (permanent signing) from Cagliari for a fee of €15.5m; Forward Fabio Quagliarella (permanent signing) from Napoli for a fee of €10.5m; Defender Marco Motta (permanent signing) from Udinese for a fee of €3.8m; Midfielder Simone Pepe (permanent signing) from Udinese for a fee of €7.5m; Midfielder Andrea Pirlo on a free transfer from Milan; Danish defender Frederik Sorensen from Lyngby U19 for a fee of €0.5m; Midfielder Michele Pazienza on a free transfer from Napoli; Swiss defender Reto Ziegler on a free transfer from Sampdoria.

Link to comment
LFC je nista drugo do filijala CFC :bee:10. Stewart Downing iz Aston Ville u Liverpool za 22,8 milijuna eura :lol:
Hejtometrija <_<Downing je odličan igrač, ne može svako da dovede Ashley Younga sa prestižnim popustima.
Link to comment
On je tražio transfer, pola sata pre zatvaranja transfer roka. Sa te strane ništa nije moglo da se uradi, problem je što pitanje njegovog ugovora nisu rešili ranije.
Kao sto je Tevez trazio transfer 20 puta vec, a Siti ce i ove sezone da profitira na njegovom nezadovoljstvu. Meni deluje da je stvar u Dalglisovom opredeljenju koje preferira Hendersone nad Meiralesima. Tako cete i da prodjete...Mrsisajd Bilbao.Vini, ako je Dauning odlican, igrace dogodine u Celsiju. ;)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...