Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Meni to deluje kao da je Abramovic stavio pishtolj na glavu Ziletu&Hiksu. Meireles je fudbalercina.Pipi Duga Carapa i Dzerom u Stokama + Palasios eto lepih pojacanja za GOVNO ligu.

Link to comment
Stoke have signed Peter Crouch from Tottenham for a fee believed to be around £10m
Mislim da je ovo zestoko razbacivanje novca. Pogotovo sto Stoke ima igraca tog tipa koji je mnogo bolji od Krauca, Dzouns. Kako god, Stouk ima lepu ekipu, ocekujem da i ove godine potvrde plasman od prosle.
Link to comment

Ne znam šta će im tri bandere od centarfora, teško da bilo koja dvojica od njih mogu da igraju zajedno. Ali opet, kad to Stoke drži dva napadača u postavi...Kad smo kod bandera, Bendtner na pozajmici u Sunderlandu. Bolje nego ništa...

Meni to deluje kao da je Abramovic stavio pishtolj na glavu Ziletu&Hiksu.
Žilet i Hiks su odavno otišli, srećan im put... njihova uprava je (usmeno) obećala Meirelesu povećanje plate posle prve sezone, a ova new & improved uprava je odlučila da tim obećanjem obriše dupe. Znalo se to još u maju, ali ja sam se nadao da su se nešto dogovorili čim se ništa ne dešava...
Link to comment
Blackburn će imati vrlo zajeban zadnji red sa Sambom i Dannom, mogli bi možda čak i izbjeći ispadanje.
Ja sam pomislio da Dann znači da Samba odlazi u zimskom roku, što bi te tvoje verovatno interesovalo...
Link to comment
Ne znam šta će im tri bandere od centarfora, teško da bilo koja dvojica od njih mogu da igraju zajedno. Ali opet, kad to Stoke drži dva napadača u postavi...Kad smo kod bandera, Bendtner na pozajmici u Sunderlandu. Bolje nego ništa...Žilet i Hiks su odavno otišli, srećan im put... njihova uprava je (usmeno) obećala Meirelesu povećanje plate posle prve sezone, a ova new & improved uprava je odlučila da tim obećanjem obriše dupe. Znalo se to još u maju, ali ja sam se nadao da su se nešto dogovorili čim se ništa ne dešava...
Da, to je bilo jesenas, neka tuzba, pa zalba, namirenje duga, kurci-palci, ko je sada vlasnik? Uglavnom ko god da je ovo uradio mislim da je zasluzio onaj Meirelesov prst, al ne u vazduhu nego na nekom intimnijem mestu. Ovakva prodaja je suluda.
Link to comment

tacno sam znao da ce liverpool da da svog najboljeg [ili barem jednog od najboljih] igraca. i to za prilicno male pare. odlicno pojacanje za chelsea, o ovome se pisalo josh prije mjesec dana, pa je odjednom utihnulo i evo na kraju se desio transfer.

Link to comment

Legnem da spavam i kad ustanem vidim sta angry.gif ?!! Jbt dati najboljeg igraca direktnom rivalu :rant: !!?! Pas mater sugavu svima, jebeni idioti od uprave, jebeni Komoli i jebeni svi koji su ucestvovali u ovom transferu, gomila idiota :frust:.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...