Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Zarate na jednogodisnju pozajmicu... 3 miliona valjda Laciju + 15 na kraju sezone ako zadovolji.
:isuse: Lotito je stvarno zreo za 1 lobotomiju. Edited by ducca
Link to comment
potpisace ugovor do kraja nedelje i bice miran...
Teško. Rekao bih da postoje dve mogućnosti:- Prodaju ga u CFC za 15 miliona ili koliko su već ponudili. Njima bi legao kao budali šamar.- Zadrže ga nezadovoljnog da sedi na klupi ili na tribinama, za kaznu, a Henderson igra doživotno. Prosto ne znam koja mi se manje sviđa.
Link to comment

Ode Benayoun na Emirate, pozajmica, potvrdio na twitteru. Volim ja njega, ali nemam pojma šta misle u Arsenalu... zar im je još jedan takav falio, ništa CB, ništa DM?! :unsure:

Link to comment
Ode Benayoun na Emirate, pozajmica, potvrdio na twitteru. Volim ja njega, ali nemam pojma šta misle u Arsenalu... zar im je još jedan takav falio, ništa CB, ništa DM?! :unsure:
Ako uspeju Mvilu da dovedu i to im je reseno. Mertezaker, Andre Santos, Mvila, Benajun. Pozicije koje su im bile kriticne, mogli su bolje da pazare, ali ni ovo nije lose.
Link to comment

Istina, zaboravio sam na Mertesackera. Ali M'villu dovode već dve nedelje pa ništa. Sad se izgleda bave Artetom, nikad dosta malih ali tehničara.Sajt CFC potvrdio odlazak Benayouna, ali ništa ne kažu za Meirelesa. Stvarno se nadam da neće kod njih, takav jedan bi im dosta značio :unsure:

Link to comment

Navodno je Kojot ipak zavrsio Artetu...Jbt koliko buke ceo dan ni oko cega. Ispade jos Meireles transfer dana...mrsavo

Edited by ducca
Link to comment
Navodno je Kojot ipak zavrsio Artetu...
10.57pm: Sky Sports News say Arsenal are "preparing the paperwork" for the Arteta deal. Preparing it?! There's 150 seconds left to have the deal done!
Link to comment

00.09 Raul Meirelješ potpisao je ugovor na 4 godine sa Čelzijem koji je platio 12 miliona funti sada bivšeg vezistu Liverpula!Ovo mu cak dodje kao jeftina kupovina. Pazarili su za manje para nego sto igrac vredi, a Celsiju i treba takav profil igraca na sredini.

Link to comment

Dvanaest miliona, nek se nose u tri kurca. Za iste pare su ga doveli iz Portugalije, a i tad mi je delovalo jeftino... znači nimalo mu nije skočila vrednost zato što je odigrao odlično prvu sezonu?! Ni zato što je Čelsiju očajnički potreban takav tip igrača?! angry.gif

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...