Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

16:55 Las Dijara se trenutno nalazi u jako teškoj situaciji po njega. U Realu nije dobio broj jer klub želi da ga proda, a Roma je odustala od njegovog transfera. 16:52 Dejvid Bentli je blizu potpisivanja ugovora sa Vest Hemom. On je najskuplji igrač u istoriji Totenhema...Ne sali se Vest Hem...Ajde Morati uzmi Dijaru... vazda si od Reala uzimao dobro... Zulio Cezar, Samuel, Figo, Snajder, Kambijaso...

Link to comment
pa to moze i za mnogo manje para.al dobro, kad je Real dao 30 za Koentraa, onda je sve moguce.
M'Vila je odlican igrac, daleko najbolji u Rennes-u. Arsenal je ova zadnja dva dana malo poludio pa preplacuje igrace. Za Parka su dali 12M€. :isuse:
Link to comment

zarate u inter. to je vec opasno. lazio pustio i floccarija u parmu, a i foggiu u samprodiju.roma valjda konacno uzela i gaga, a i borinija iz parme - on je vazio za strasnog talenta, presao prije neku godinu u chelsea, pa prosle godine u parmu.

Link to comment
Ne sali se Vest Hem...
Ne šali se - prodao Parkera, kupio Papu Bubu Diopa :DGrygera iz Juventusa u Fulham, a Ferdinand Anton iz Sunderlanda u QPR.
Link to comment
M'Vila je odlican igrac, daleko najbolji u Rennes-u. Arsenal je ova zadnja dva dana malo poludio pa preplacuje igrace. Za Parka su dali 12M€. :isuse:
M'Villa mi deluje kao kidalica i to nema veze što nas je sam rasporio u Rennesu.Koliko vidim, Park je prešao za 4 miliona, a ne za 12.Koliko para Zarate? 20+? Lazio se oslobađa igrača koji su po meni viškovi. Mislim da bi trebali da imaju dobru sezonu, pogotovo ako bi uzeli nekog dobrog veznjaka.
Link to comment
M'Villa mi deluje kao kidalica i to nema veze što nas je sam rasporio u Rennesu.Koliko vidim, Park je prešao za 4 miliona, a ne za 12.Koliko para Zarate? 20+? Lazio se oslobađa igrača koji su po meni viškovi. Mislim da bi trebali da imaju dobru sezonu, pogotovo ako bi uzeli nekog dobrog veznjaka.
Zarate na jednogodisnju pozajmicu... 3 miliona valjda Laciju + 15 na kraju sezone ako zadovolji.18.25 Mančester Junajted obnovio je ugovor sa Hauardom Vebom do 2016. :)
Link to comment
M'Villa mi deluje kao kidalica i to nema veze što nas je sam rasporio u Rennesu.Koliko vidim, Park je prešao za 4 miliona, a ne za 12.Koliko para Zarate? 20+? Lazio se oslobađa igrača koji su po meni viškovi. Mislim da bi trebali da imaju dobru sezonu, pogotovo ako bi uzeli nekog dobrog veznjaka.
L'equipe kaze 12M€ (navodno je pouzdano)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...