Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

pandev sasvim sigurno nije drvo, ali je u interu potpuno nevidjljiv, osim u onih prvih mjesec-dva kad je stigao. u napoliju bi mogao da bude veoma koristan. samo me zanima da li ovo znaci da lavezzi odlazi. nadam se da ne
Meni se čini da su u Napoliju shvatili da im treba širi roster za Serie Ne i Ligu prvaka.
Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Meni se čini da su u Napoliju shvatili da im treba širi roster za Serie Ne i Ligu prvaka.
I meni, mada sam ja više bio za Rossija. Duplirali su sastav sa dobrim igračima, sem u špicu, gde su tanki. Ostaje misterija dovođenje Santane, ali sve ostalo je ok.S druge strane Palermo će biti interesantno posmatrati. Dosta promena i u kadru i u sistemu igre. Očekujem da Hernandez postane zverka ove sezone.
Link to comment

mislim da je santana odlicna kupovina za napoli. moze maltene bilo sta na sredini da igra, i krilo, i centralnog veznog, i poluspica. meni je veca misterija sto ga se fiorentina tako lako odrekla, s obzirom da je vjerovatno uz behramija bio ubjedljivo najbolji igrac prosle sezone [mada je dio utakmica i propustio, a i nije bilo tesko biti najbolji u onakvoj ekipi]

Link to comment

Pike... :lol: :isuse:Kavani... :Hail:Ko je dodjavola Poli? Jbt, Gasperini pravi Djenou, Sampdoriju i tako neku Kataniju od Intera... :isuse:

Edited by MiddleClass
Link to comment

poli je pretprosle godine bio odlican, vjerovatno jedan od boljih veznjaka lige. prosle godine je, kao i citava sampdorija, bio slabiji. inter ce cak imati simpatican tim, po prvi put nakon 20 godina.edit:koji je car cavani :Hail:

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
Njega je i Liverpul hteo, možda on i nije loše pojačanje, osim što je apsolutno nepotreban u ovom momentu :)
Čuj nepotreban, jedino ako im je baš stalo da svake nedelje gledaju Rosickog i Arshavina kako trčkaraju u prazno... Ako dođe, Park bi trebalo da se ušeta u startnu postavu.
Link to comment

Koliko znam, Park je neloš igrač. Jedino je glupo što je Wenger oteo ovog Korejanca ispred nosa Lilleu (bukvalno, obzirom da je Park prošao prvi dio medicinskog pregleda u Lilleu), to ih baš i neće omekšati po pitanju Hazarda.Mustafa se obratio navijačima Tottenhama, obratite pažnju na naslov linka. :DKrilo (naravno, šta bi drugo bio) Elia se sve češće spominje kao novo pojačanje Arsenala.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...