Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Abramovich se dosad usrećivao sa Špancima (Del Horno i Torres), možda ga sa Matom usere.
Del Horno je bio i ostao rupa, Torres je došao istrošen, a Mata je igrač na vrhuncu forme, na tačno onoj poziciji koja im treba. Da ne očekuju više kreativnost i probojnost od Kaloua, Anelke i ostalih. Ako se brzo uklopi, biće Chelsea opasna ekipa ove sezone. Možda čak i Torres počne da daje golove :unsure:To je ono o čemu sam pričao ranije, da su i Chelsea i Arsenal samo jedno do dva pojačanja od ozbiljne konkurencije za titulu. Mata je IMO pravi izbor, ništa lošiji nego da su doveli Modrića. Edited by Weenie Pooh
Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

To je ono o čemu sam pričao ranije, da su i Chelsea i Arsenal samo jedno do dva pojačanja od ozbiljne konkurencije za titulu. Mata je IMO pravi izbor, ništa lošiji nego da su doveli Modrića.
Pa pricao si, ali ja sam cekao da vidim :P jer do sada nisu uopste izgledali ubedljivo. Ako dovedu i Modrica onda mozda i preticu City na mestu prvog kandidata za titulu
Link to comment

Pa i dalje svi čekamo da vidimo, nije Matin potpis sam po sebi nešto promenio.BTW Chelsea je malo tanak i centralno, Essien je kao i obično out, Obi Wan Mikel je sranje, ne znam ko još tu može da im igra. Lampard i Ramires sigurno ne... Luiz?

Link to comment
To je ono o čemu sam pričao ranije, da su i Chelsea i Arsenal samo jedno do dva pojačanja od ozbiljne konkurencije za titulu. Mata je IMO pravi izbor, ništa lošiji nego da su doveli Modrića.
Chelsea da, Arsenal je na 3 do 4 pojachanja do konkurencije za titulu. Pre je Tottenham na jedno do 2 pojachanja do konkurencije nego Arsenal (naravno pod uslovom da ostane Modric)
Link to comment
Chelsea da, Arsenal je na 3 do 4 pojachanja do konkurencije za tituluza 4.mjesto. Pre je Tottenham na jedno do 2 pojachanja do konkurencije nego Arsenal (naravno pod uslovom da ostane Modric)
Ovako je preciznije. Ovo u zagradi je očito nemoguć uslov jer Modrić nema namjeru ostati u Tottenhamu, navodno je popizdio jer je Tottenham odbio 30 miliona funti za njega.
Link to comment
navodno nije ponudjeno pa odbijeno 30 miliona nego 27m + Benayoun.
Malo li je? Za koliko oni zatežu, 40? A Redknapp je rekao da bi njemu odgovarao transfer koji uključuje i nekog igrača kao zamenu.Neće valjda dovesti i Matu i Modrića? Gde će tu onda da se ubudži rahmetli Lampard?Lik sa Sport Kluba (Čiča?) upravo objašnjava koliko je glupo kupiti Matu jer tu već imaju Maloudu :isuse: To je kao što Wengeru ne treba Samba jer ima Koscielnog...
Link to comment

Meni se cini da je tracenje kvaliteta drzati Matu na krilu, isto kao Silvu i Iniestu. Mogu oni to da odigraju, ali su mnogo bolji kao prednji vezni/poluspicevi.

Link to comment
Lik sa Sport Kluba (Čiča?) upravo objašnjava koliko je glupo kupiti Matu jer tu već imaju Maloudu :isuse:
Ma nije Maluda toliko los. Od svih veterana je najbolji. Mene cudi da Celsi nije iskoristio poslednji voz da tapne Drogbu. Anelku niko nece, ditto za Kaluovu i Mikelovu platu, a Maluda moze da se iskoristi. Imace on svoje minute uprkos Mati.Inace Mata i Modric su taman ono sto im treba. Edited by kralj
Link to comment
Mata i Modrić = Čelzi prvak.
Ja najveće šanse dajem Sitiju, ako ove sezone ne osvoje titulu Manćini dobija šut kartu i šeici dovode nekog Skolarija, Savija Mavija kurca palca koji će da ga ispuši u naredne 2-3 sezone i tako u krug.
Link to comment
Ma nije Maluda toliko los. Od svih veterana je najbolji. Mene cudi da Celsi nije iskoristio poslednji voz da tapne Drogbu. Anelku niko nece, ditto za Kaluovu i Mikelovu platu, a Maluda moze da se iskoristi. Imace on svoje minute uprkos Mati.
Ma nije toliko loš, ali je ipak suludo ustvrditi da im je Mata suvišan pošto imaju Maloudu. Čovek je vezao možda 3-4 meseca dobre forme od kako je došao... imaće minute, ali mesto startera ne. Nije mogao ni od 1 Kaloua da ga sačuva.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...