Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

ozbiljno mislis da na citavom svijetu nije bilo nijednog igraca koji bi mogao za iste ili manje pare da dodje u liverpul? makar samo do ljeta, kad i liverpul imao vise od 48 sati da dovede pojacanja? iskreno, da je liverpul imao svo vrijeme ovog svijeta, prilicno sam siguran da bi opet masu para dao na carrola [s obzirom da su i ljetos dosta para opet dali na tog hendersona, a siguran sam da bi se i tu moglo naci mnogo daleko boljih rjesenja za iste ili manje pare]

Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Weenie i Copkillah su vec sve rekli. Samo treba dodati da Carrol koji jeste placen 35 miliona funti uvek moze biti prodat nekoj Aston Villi za bar 25 miliona, kao sto su svojevremeno platili i Benta, te i sa te strane ne moze predstavljati ne znam ti kakav gubitak.Ponavljam jeste preplacen, da ne bude zabune.

Link to comment
i covek je uzet (i evidentno kako stoje stvari sada preplacen) na zimu ne bi li se uigrao i prilagodio za 6 meseci
Takoreci preplacen je u dogovoru sa strukom. Onda u redu.
Link to comment

Ok Liverpool je klub sa ocajnom transfer politikom, vecito ce tavoriti oko 7-8 mesta, Dalglish je izlapeli covek koji je izgubio vezu sa fudbalom, a Commoli ima sindrom pijanog milijardera. Zadovoljnitm:unsure: ?

Link to comment

Jucetm.

Darren Bent, the Sunderland striker, was set to join Aston Villa after agreement was reached on a club record fee that could rise to £24m.
:fantom:
Link to comment

liverpool sasvim sigurno nece vjecno tavoriti na 7. ili 8. mjestu, ali ne znam sta te toliko vrijedja ako kazemo da klupska transfer politika jeste prilicno losa?

Link to comment
liverpool sasvim sigurno nece vjecno tavoriti na 7. ili 8. mjestu, ali ne znam sta te toliko vrijedja ako kazemo da klupska transfer politika jeste prilicno losa?
Mora neko cuvati Liverpulovu vatru na topicu angry.gif .:)
Link to comment

Liverpool se odlucio za dovodjenje fudbalera sa dosta iskustva u engleskom fudbalu, kojima bi period prilagodjavanja trebao biti dosta kratak.Veoma me interesuje kako ce Adam igrati u velikom klubu, kao i kako ce se dalje razvijati Henderson a Downing i Enrique ne bi trebali imati problema da se nametnu.Suarez je u fantasticnoj formi i vec je najavio kandidaturu za jednog od najboljih igraca lige.Carroll je veoma mlad napadac i ima sve preduslove da bude jedan od najboljih na toj poziciji u Engleskoj. Dugo nisam video igraca koji je bolji u skoku, igru glavom je doveo do perfekcije. Uz to, ima odlican sut levom nogom, cak i sa vece udaljenosti.U svakom slucaju, uz Norwich i Swansea bice mi najinteresantniji za gledanje ove sezone jer ne znam sta da ocekujem od njih.

Link to comment

Šta vam je ljudi, ima još dve nedelje do kraja prelaznog roka, dosta vremena i za Sambu i za Matu i ostale Hazarde...Wigan pokušao da uzme fantasy šampiona Odemwingiea, ali nisu ni u WBA sisali vesla.Robbie Keane možda u LA Galaxy. Kažu da je navijao za njih od detinjstva...

Link to comment
dosta vremena i za Sambu
But would he be introducing a new centre-back before the closing of the transfer window? "Yes, because Vermaelen played only five games last year."
Za ovo bih mu, recimo, opalio takav šamar da bi mogao vaditi zube bez anestezije.
i za Matu
There would be no deal, he said, for Juan Mata, the Valencia winger.
Toliko o tome. Ništa, nadati se da će neko normalan zamijeniti Wengera, a za to će trebati puno poraza na početku sezone (Newcastle, Manchester United, Liverpool i Udinese dvaput će se, srećom, pobrinuti za to). Ili je doživio težak potres mozga, ili ga negdje drže u zatočeništvu dok umjesto njega tim vodi njegov zli brat blizanac, ili mu je otet neki član porodice pa otmičari od njega traže da sroza Arsenal na nivo Aston Ville.Ili je ovo samo šibicarska priča za novinare dok on sređuje transfere stopera i veznjaka.
Link to comment

Kako nemaš razumevanja za 1 vizionara, Arle... :(

Za ovo bih mu, recimo, opalio takav šamar da bi mogao vaditi zube bez anestezije.
Uf, ja se takvih gluposti naslušao i od Houliera i od Beniteza. "Haman coming back from injury is like a new signing. Aurelio coming back from injury is like a new signing. Aquilani coming back from injury is like a new signing." Dao bih mu odmah po kolenima, pa bi kad se oporavi valjda stiglo i pojačanje na mestu trenera...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...