Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Sta? Iznenadila ih je ponuda za Toresa? How yes no! :DU pravu si, nije to FM pa da stigne ponuda koju ne ocekujes...

Edited by MiddleClass
Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Нешто сам убеђен да би рецимо Порто пристао да прода Фалкаа/Хулка за 30ак милиона зимус. Наравно под условом да је Ливерпул на време планирао евентуално замену за Тореса.

Edited by EmptyClip
Link to comment

Videcemo sta ce uraditi Caroll ove sezone ako ga mimoidju povrede... realno je igrao fenomenalno prvi deo prosle u Newcastlu i bio jedan od boljih napadaca u ligi

Link to comment

Mislim da zaista niko nije očekivao da će ovaj tako naglo da odluči da ode. Nezadovoljstvo je postojalo, ali svi su se iznenadili. Naravno, to treba gledati tako i da je klub morao da bude spreman na njegov eventualni odlazak, ali mislim da ih je uhvatio nespremne.Ipak se sve to dogodilo bukvalno dva dana pred zatvaranje transfer roka i mislim da bilo kakvi ozbiljniji pregovori sa nekim igračem ne bi tako lako i brzo mogli da se završe (a da on nije udaljen na par sati automobilom).I ne verujem da bi Porto pristao da ih proda u tom momentu.

Link to comment
Videcemo sta ce uraditi Caroll ove sezone ako ga mimoidju povrede... realno je igrao fenomenalno prvi deo prosle u Newcastlu i bio jedan od boljih napadaca u ligi
Upravo. Smešno mi je da sad treba copkillah i ja da nešto branimo Dalglishevu transfer politiku baš na primeru Carrolla, koji je odigrao ukupno desetak utakmica... Niko ne tvrdi da dečko nije žestoko preplaćen, samo teško da su mogli za te pare da dovedu duplo boljeg igrača u roku od odmah. Uostalom, zamena za Torresa je ispao Suarez, to je za sada sasvim OK (dok ne odgrize nekom uvo ili nokautira sudiju, što je pitanje dana).Meni nije žao što se razbacuju parama, ne uzimaju ih iz mog džepa, a bolje da dovode igrače koje trener stvarno hoće nego neke high-profilere koji eto zbog imena i renomea kao ne bi bili preplaćeni.
Link to comment

a dobro, naravno da je nama sustinski svejedno, njihove pare, njihova stvar kako ce ih trositi, al ono, forum je pa je potpuno legitimno da seremo na tu temu :)meni stvarno ne djeluje ni najmanje uvjerljivo ta prica o kratkom roku u kojem su morali da nadju pojacanje, pa onda preplatili [i to ne malo] igraca koji ima pola sezone u premier ligi iza sebe [gledajuci po tome, carrol bi trebalo da se nadaje ihaha golova i da donese par trofeja liverpoolu da bi opravdao tu sumu]. mislim da bi se adzic u toj situaciji bolje snasao i barem doveo nekoga na pola sezone, a onda na ljeto trazio ozbiljno pojacanje. ne znam, meni je smijesno potrositi tolike pare, a onda stidljivo najavljivati napad na cetvrto mjesto. tim prije sto je liverpool vec imao solidnu osnovu, a ne ekipu koja se grcevito borila za opstanak.

+ igrače koji actually žele da igraju u Liverpulu i znaju šta to znači.
sta uopste znace ti mitovi o specificnosti igranja za liverpool/zvezdu/partizan/bilo koji drugi klub koji bi da bude veliki, ali bash i nije? Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Pa posle dve očajne sezone, ne možeš da se razbacuješ izjavama i da najavljuješ ovo ili ono. Meni je to bolji princip - ćutimo i radimo, a neki logičan prvi korak je povratak među top 4, tj u Ligu Šampiona. Uostalom i Henri je rekao da napad na titulu očekuje za 2-3 sezone, po meni je to bolje nego bilo kakve bombastične izjave. Stabilizacija i konsolidacija su sada bitniji od rezultata.To što se mi™ potajno nadamo da se može i više je druga stvar :)

sta uopste znace ti mitovi o specificnosti igranja za liverpool/zvezdu/partizan/bilo koji drugi klub koji bi da bude veliki, ali bash i nije?
Mislim da ne možeš da porediš Partizan i Zvezdu sa Liverpulom. Liverpul je pre samo šest godina bi prvak Evrope, pre četiri je igrao finale, a pre dve je bio u ozbiljnoj trci za titulom. Svi ti igrači su tokom svog odrastanja gledali na Liverpul kao najveći engleski klub. Junajted ga jeste prestigao po trofejima u međuvremenu, ali daleko od toga da je sada mali klub. Nekako mi deluje da na Liverpul gledaš kao na Notingem Forest. Edited by copkillah
Link to comment
Mislim da ne možeš da porediš Partizan i Zvezdu sa Liverpulom. Liverpul je pre samo šest godina bi prvak Evrope, pre četiri je igrao finale, a pre dve je bio u ozbiljnoj trci za titulom. Svi ti igrači su tokom svog odrastanja gledali na Liverpul kao najveći engleski klub. Junajted ga jeste prestigao po trofejima u međuvremenu, ali daleko od toga da je sada mali klub. Nekako mi deluje da na Liverpul gledaš kao na Notingem Forest.
naprotiv, ja sam i gore rekao - liverpul je tek 2 zadnje sezone imao nesto slabije. osim toga, jedan su od najuspjesnijih klubova u CL u poslednjoj deceniji. ali te price kako igraci 'znaju sta znaci igrati za liverpool' mi djeluju kao demagogija, najprostije receno, slicno kao ono 'od malena sam navijao za zvezdu, znam sta znaci igrati za najveci srpski klub, bla bla' :)
Link to comment
Mislim da ne možeš da porediš Partizan i Zvezdu sa Liverpulom. Liverpul je pre samo šest godina bi prvak Evrope, pre četiri je igrao finale, a pre dve je bio u ozbiljnoj trci za titulom. Svi ti igrači su tokom svog odrastanja gledali na Liverpul kao najveći engleski klub. Junajted ga jeste prestigao po trofejima u međuvremenu, ali daleko od toga da je sada mali klub. Nekako mi deluje da na Liverpul gledaš kao na Notingem Forest.
Ne nego vi pricate da niko nije htjeo preci u Liverpul, bas ko da je Notingem Forest, pa je eto morao Kerol...
Link to comment

Naravno da je demagogija, ali navijačima to još i pristoji. Zato kad sa istom pričom krene novoopotpisani igrač, meni se stomak prevrne. "Ovo mi je najsrećniji dan u životu, ispunio sam svoj devojački san, od malih nogu sam navijao za ovaj klub... jeste da sam to rekao i za svoja prethodna tri kluba ali njih sam lagao, vas ne lažem".Na temu Carrolla, kad su ga uzeli meni je odmah palo na pamet da su 1) vlasnici hteli declaration of intent, da pokažu da beg nije cicija kad već prodaju Torresa, i 2) da je namera bila da se izbegne neki bidding war na leto, posle koga bi igrač verovatno završio u nekom Sitiju iako možda i za manje pare (a veću platu). Meni je on OK pojačanje pre svega kao neki projekat za budućnost, samo se nadam da neće previše da orijentišu igru prema njemu i forsiraju isključivo centaršuteve. On se inače sasvim dobro kreće za tolikog čoveka, ume da asistira, i voli da šutne iz daljine - bilo bi glupo terati ga u Žiga kalup.BTW te zime zamalo da bace nenormalnih 16 miliona na Adama, a ovog leta su ga doveli za 7. A Blackpool je ipak ispao. Tako da, nikad se ne zna :)

Link to comment
Ne nego vi pricate da niko nije htjeo preci u Liverpul, bas ko da je Notingem Forest, pa je eto morao Kerol...
Dobro, daj primer nekog koga je trebalo dovesti? Misliš da bi Kun (35 miliona) Aguero hteo, umesto da igra CL sa Sitijem za ko zna kakvu platu? Ili si više računao na nekog iskusnog a proverenog, u to vreme se pominjao 1 Mario Gomes kao naslednik Torresa <_<
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...