Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Сам си рекао да не пратиш.
naravno. a i malo sam namjerno pretjerao, jer mi je jasno i ovako odokativno da je liverpool svakako jaci od boltona, ali u svakom slucaju mi se ne cini narocito impresivan tim. pogotovo poredeci sa ulozenim sredstvima - ulozili su gomilu para, a imaju samo jednog ekstra igraca [suareza]. uz duzno postovanje gerrardu [koji mi je cak i simpatican i drag, iako igra za tim koji mi nije simpatican], on vise nije medju najboljim svjetskim igracima na svojoj poziciji.
Link to comment

ako je eto otisao za 40kk eura znaci da je ladno ibra placen preko 100kk eurica kad je onomad otisao u turisticki obilazak barse.... promasaj veka :lol:

Link to comment
u svakom slucaju mi se ne cini narocito impresivan tim. pogotovo poredeci sa ulozenim sredstvima - ulozili su gomilu para, a imaju samo jednog ekstra igraca [suareza]. uz duzno postovanje gerrardu [koji mi je cak i simpatican i drag, iako igra za tim koji mi nije simpatican], on vise nije medju najboljim svjetskim igracima na svojoj poziciji.
Istina, mada treba biti realan - kakve god pare da uložiš, nije lako dovesti vrhunske igrače u tim koji se nije plasirao ni u jedno evropsko takmičenje, a kad će ne znamo. Vidim, Malaga je sa šeičkim parama dovela Ronalda i Messija... gle, ipak nije, nego rahmetli Van Nistelrooya. PSG isto, jedan Pastore pa tri-četiri Biševca.Malo ko će da se zaleti na Anfield zbog 1 Dalglisha i pet titula Kupa Šampinjona. Zato me i smaraju ovi što viču "kakav Downing jebo vas Downing, mogli ste Matu za iste pare!" Nismo mogli, jer je tihi rebuilding u toku. Ako prođe kako treba, i opet se postane redovnim učesnikom CL, možda će se moći za koju sezonu :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...