Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Stopere ce nam igrati Carra, Skrtel, Dani Ager i Kirjakos ( kao cetvrta opcija ). Sa desnog krila Kuyta ne mozes oterati ni puskom, plus je sad doveden i onaj Henderson za koga kazu da igra i na toj poziciji. Jedino ostaje taj backup napadac, mada ja mislim da ce Kenny tu gurati Kuyta/Suareza. Naravno ako ode Ngog dovescemo podjednako netalentovanog i nesposobnog igraca da bi imali povod za nerviranje :P.

Edited by Aleksandar88
Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

jes da dosta slabo pratim engleski fudbal, pa je vjerovatno do toga, ali kad gledam sastav liverpula djeluje mi kao da gledam sastav boltona ili tako nekog od tih sanderlendova. elem, rusi kazu da je etoo dogovorio odlazak u anzhi. interu valjda 40 miliona, etoou blizu 20 po sezoni

Link to comment
Stopere ce nam igrati Carra, Skrtel, Dani Ager i Kirjakos ( kao cetvrta opcija ). Sa desnog krila Kuyta ne mozes oterati ni puskom, plus je sad doveden i onaj Henderson za koga kazu da igra i na toj poziciji. Jedino ostaje taj backup napadac, mada ja mislim da ce Kenny tu gurati Kuyta/Suareza. Naravno ako ode Ngog dovescemo podjednako netalentovanog i nesposobnog igraca da bi imali povod za nerviranje :P.
Ima PSG jos jednog ako zelite. Zove se Maurice.
Link to comment
jes da dosta slabo pratim engleski fudbal, pa je vjerovatno do toga, ali kad gledam sastav liverpula djeluje mi kao da gledam sastav boltona ili tako nekog od tih sanderlendova. elem, rusi kazu da je etoo dogovorio odlazak u anzhi. interu valjda 40 miliona, etoou blizu 20 po sezoni
Сам си рекао да не пратиш.
Link to comment
jes da dosta slabo pratim engleski fudbal, pa je vjerovatno do toga, ali kad gledam sastav liverpula djeluje mi kao da gledam sastav boltona ili tako nekog od tih sanderlendova. elem, rusi kazu da je etoo dogovorio odlazak u anzhi. interu valjda 40 miliona, etoou blizu 20 po sezoni
Sunderland je ozbiljan tim za ovakav Liverpool Edited by Mercuzzio
Link to comment
Sunderland je ozbiljan tim za ovakav Liverpool
Ako pod ovakav, misliš bez Suareza, pa da možda i pričamo da je samo dosta bolji... Sa ovim ludakom je dve-tri klase iznad, i realno, u najgorem slučaju, 4-5 tim lige, bez ikakve diskusije...
Link to comment

Ako uspemo da oteramo Gerrarda u pemzijutm bice bolje :fantom: .-----------------------------------Enrique danas na pregledima121097792ap012_jose_enrique.jpg

Edited by Aleksandar88
Link to comment

Mada mi L'pool nije preterano drag (pu, pu, daleko bilo...), ali mi nekako "mirishe" da ce ovo biti njihova sezona...

Edited by Hobbit slayer
Link to comment
Lukakua su doveli, sa Modrićem su pokušali 2-3 puta, možda čekaju da krene bidwar za Snajdera.
Lukaku verovatno nece imati ni 20 minuta po utakmici. On mozda bude pojacanje za 2, 3 godine, ali ove sezone jok.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...