Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Čini se da Wolfsburg hoće Floccarija iz Lazija. Vukovi nude Diega, Lazio hoće Kjaera. Sa Dancem bi Lazio bio vrlo zajebana ekipa dočim je Diego ipak luđak tek nešto benigniji od Balotellija.

Link to comment

Sky Sports: Following on from the earlier news that Alex Oxlade-Chamberlain is undergoing a medical at Arsenal, reports suggest the Premier League club have agreed a £15million fee with Southampton for the teenager.Arsenal have completed the signing of Alex Chamberlain from Southampton. We'll bring you the full story shortly.sta ce im odbrana kad je tu novi Walcott.

Edited by Sundance Kid
Link to comment
Ko im je sledeca meta - evo Makinwa je dostupan, verovatno za 100-150 evra.
mislim da je to previse optimisticno ocekivanje. ja mislim da ce ciljati recimo na vuka martinovica ili neku drugu vedetu grblja. napravice za jedan prelazni rok potpuno mediokritetsku ekipu [doduse, vec su 2 sezone zavrsavali u sredini tabele, tako da what's the difference :) ]. tek treba da prodaju montoliva, vargasa i gilardina...
Link to comment
Čini se da Wolfsburg hoće Floccarija iz Lazija. Vukovi nude Diega, Lazio hoće Kjaera. Sa Dancem bi Lazio bio vrlo zajebana ekipa dočim je Diego ipak luđak tek nešto benigniji od Balotellija.
Pored Hernanesa Diego i nije neophodan Laciju, pogotovu s obzirom na cinjenicu da je u padu vec 2 godine i pitanje je hoce li se ikada vratiti u staru formu (mada juce procitah negde da kao Inter se raspituje za Hernanesa). Kjaer je vec druga prica ali mi ipak zvuci nerealno. Mislim da je Danac skuplji u startu. Ok moze to, ako hoce, doplatiti Lotito ali znajuci njega sumnjam. A i Wolfsima je u interesu da ga prodaju i unovce verovatno s obzirom da ga jure ozbiljni klubovi. A propo Floccarija, on je ionako izgubio svoje mesto u Laciju dolaskom Klosea i Djibrila pa bi bilo super ako nesto izvuku za njega. Odbrana je u ovom trenutku definitivno najkriticniji deo i potreban je jos jedan klasan stoper.
Link to comment
Pored Hernanesa Diego i nije neophodan Laciju, pogotovu s obzirom na cinjenicu da je u padu vec 2 godine i pitanje je hoce li se ikada vratiti u staru formu (mada juce procitah negde da kao Inter se raspituje za Hernanesa). Kjaer je vec druga prica ali mi ipak zvuci nerealno. Mislim da je Danac skuplji u startu. Ok moze to, ako hoce, doplatiti Lotito ali znajuci njega sumnjam. A i Wolfsima je u interesu da ga prodaju i unovce verovatno s obzirom da ga jure ozbiljni klubovi. A propo Floccarija, on je ionako izgubio svoje mesto u Laciju dolaskom Klosea i Djibrila pa bi bilo super ako nesto izvuku za njega. Odbrana je u ovom trenutku definitivno najkriticniji deo i potreban je jos jedan klasan stoper.
Inter se raspituje za Hernanesa kao zamjenu za Sneijdera no čisto sumnjam da bi ga Lotito htio prodati tek tako. Ako ko ode iz postojećeg rostera, to će biti Zarate. Diego bi mogao upropastiti tim jer, kao što si rekao, kraj Hernanesa neće u prvih 11, a šta bi uradio da ga Reja posadi na klupu ne smijem ni da zamislim. Kjaer je druga priča - jedan od iznenađujućih transfera iz Italije u Wolfsburg (Barzagli, Zaccardo), igrač koji bi donio ono što je falilo prošle godine da Lazio uđe u Ligu prvaka.Inače, čini se da je Eto'o pred potpisivanjem za Anži - Rusi daju 35 miliona eura odštete Interu i 20 miliona eura godišnje Eto'ou (:blink:). Rusi su prije toga ganjali Zaratea, a i Aršavin je morao demantovati glasine o svom povratku u Rusiju. S druge strane, Inter očito kreće u potpuno novu eru - ako prodaju Sneijdera i Eto'oa, Moratti će morati u pojačani shopping, a danas je već 10.august.
Link to comment

inter tesko da ce dati obojicu. prije da odlazi etoo [kazu da je dolazak teveza gotova stvar] u anzhi, a sneijder ostaje, makar josh ove sezone

Link to comment

Neće valjda stvarno Sneijdera? Neka prodaju Eto'oa, samo nemoj Sneijdera u Man Utd, to bi bilo pogubno po sve iole nesektaški nastrojene ljubitelje ostrvskog fudbala :(

Link to comment

ludost je prodavati snajdera... jedino njegovo padanje u nesvest moze da bude logicno opravdanje (mada su naveli da je anemija uzrok).eto - tevez... eto je bolji, tevez mladji... da bar najure onog sto je zaduzen za atmosferu u timu pa da sve to ima nekog smisla, ovako dzaba krece... a da trener :isuse:

Link to comment
ludost je prodavati snajdera... jedino njegovo padanje u nesvest moze da bude logicno opravdanje (mada su naveli da je anemija uzrok).eto - tevez... eto je bolji, tevez mladji... da bar najure onog sto je zaduzen za atmosferu u timu pa da sve to ima nekog smisla, ovako dzaba krece... a da trener :isuse:
а да стручњак... :isuse:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...