Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Bisevac!
Znam da na ovom forumu ljudi imaju jako ostre kriterijume oko fudbalskih igraca. Ako odbrambeni igrac nije nesto nalik Vidicu, onda je obicno drvo itd...Bisevac je dobar igrac koji se izborio za kapitensku traku u klubu za koji je igrao i koji uopste nije bio skup (3M€). Ja zadovoljan.
borise ko igra ako uopste neko sem francuske igra na san deniu/francuska ili kako se vec sad zove?
Igra ragbi tim, bas su ludi za tim sportom, mislim da je uskoro i WC tamo.
Na SdF igra fr fudbalska i ragbi reprezentacije, igraju se sve finalne kup utakmice i finale ragbi sampionata, igra ponekad ragbi klub Stade Français (max dvije do tri utakmice godisnje) a prije dvije godine igrao je i Lille po koju utakmicu.2012-2013 PSG ce igrati na tom stadionu dok se Park Princeva bude renovirao.
Link to comment
Znam da na ovom forumu ljudi imaju jako ostre kriterijume oko fudbalskih igraca. Ako odbrambeni igrac nije nesto nalik Vidicu, onda je obicno drvo itd...Bisevac je dobar igrac koji se izborio za kapitensku traku u klubu za koji je igrao i koji uopste nije bio skup (3M€). Ja zadovoljan.
Tacno, zato me i zacudilo sto ga nisi stavio na spisak...
Link to comment
Jovanovic u Anderlehtu, tačnije potpisuje ove nedelje.Ajmo Keni još Džo i Poulsen i Lukas i... :D
Lucas ostaje u Liverpoolu i nakon što posljednji žohar-spomeničar Armageddona preseli u vječna gmizišta.
Link to comment

Ja sam Lukasa onako iskreno, od srca mrzeo, ali mi sada ne bi padalo na pamet da ga se odričem. Dečko nije ni blizu onoga što je nekada bio, izrasta u sasvim pristojnog igrača.

Link to comment

Ne preteruj, copkillah, odigrao je jednu (1) solidnu sezonu posle nekoliko očajnih. Ne bih ga ni ja najurio, ali samo zato što su mu alternative trenutno Poulsen i Spearing, ne zato što je on sam neki kvalitet.

Link to comment

Ja sam ubeđen da će i druga biti solidna, tj solidnija od prethodne. A koliko ja pamtim, prvi njegov prelazak iznad nule, bilo je čuveno 4:1 u komšiluku kada je verovatno bio MOTM.

Link to comment

Uf, jeste, na toj utakmici je nadigrao polumrtvog penzionera na sredini terena. I uradio apsolutno ništa u napadu. Za mene veznjak koji ne zna da povuče loptu iz odbrane nego je konstantno daje prvom do sebe ne zaslužuje mesto u timu, ali dobro.Doći će jednom i taj dan da priča o Lucasu bude on-topic ovde...

Link to comment

Ne moze se reci ni da je Liverpul prepun dobrih zadnjih veznih da bi mogao da skartira Lukasa tek tako. Pogotovo mi se ne cini da je politika kluba takva da bi se krenulo u prodaju zadnjih veznih u ovom trenutku kada najvise paznje obracaju na prednje i zadnje vezne.

Link to comment
Komšije ukrale Snajdera Junajtedu?06. avgust 2011. | 11:28 | Izvor: Sportske.net Pošalji komentarKomentari (1) Izveštaji iz Italije govore da je Siti kupio holandskog fudbalera za 36 miliona evra, kao i da je dolazak Teveza na pozajmicu deo dogovora. Dok je Junajted pregovarao, "građani" završili posao. Danas oproštaj Snajdera od dresa "nero - azura". Vesli Snajder odlazi u Mančester Siti. "Gazeta delo sport" jutros je objavila da su Siti i Inter dogovorili transfer i da će Karlos Tevez biti deo paketa. Naime, "građani" će za sjajnog Holanđanina platiti 36 miliona evra, a dobiće na pozajmicu Karlosa Teveza, sa pravom da otkupe njegov ugovor na kraju naredne sezone. Tako je, po svemu sudeći završena saga, a Siti je odneo veliku pobedu nad gradskom rivalom koji je mesecima pregovarao sa Interom. Odlučio je ne novac, već mogućnost da Inter dovede Teveza, jer je ponuda Junajteda bila 35 miliona, samo milion manja od Sitijeve. Sam Snajder je prošao odlično, u Engleskoj će zarađivati 6 miliona evra po godini.
krep :(
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...