Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

matu je valjda i kojot hteo da ubaci u sredinu, verovatno to planira i ari. sto opet znaci da ce modric verovatno u celzi ili mancester a da barsa nema pare za fabregasa.

Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Tottenham ponudio 22 miliona za Juana Matu. I treba da ga uzmu, kad se Wenger premišlja celo leto. Ne znam samo šta će im, kad na levom krilu imaju Najboljeg Igrača Svih Vremena, a na desnom Najtalentovanijeg 24-Godišnjaka Na Svetu.
Ako misliš na Aršavina i Walcotta, pogriješio si - Walcott ima 22 godine. :PNe bih se začudio da 'Arry samo hoće da nabije cijenu Mati kako bi Wengera zeznuo u utrci za Sambu (sjećaš se već kako je sredio Liverpool oko Van der Vaarta prošle godine) obzirom da su (javno) i Tottenham i Arsenal zainteresovani za Matu i Sambu. Tottenhamu je Samba potrebniji od Mate, ako ništa barem zbog toga što im je na golu 1 Gomes.EDIT: ako Mata stvarno ima klauzulu po kojoj je slobodan za 21 milion eura, kojeg vraga Tottenham nudi 25? :huh: Edited by ArleKino
Link to comment
Ako misliš na Aršavina i Walcotta, pogriješio si - Walcott ima 22 godine. :P
:lol:Mislio sam na Balea i Lennona, naravno.
EDIT: ako Mata stvarno ima klauzulu po kojoj je slobodan za 21 milion eura, kojeg vraga Tottenham nudi 25? :huh:
Pa da preemptuje Wengerovu ponudu od 21 milion i 5 funti koja bi usledila kad čuje da je 'Arry ponudio 21.
Link to comment
Pa da preemptuje Wengerovu ponudu od 21 milion i 5 funti koja bi usledila kad čuje da je 'Arry ponudio 21.
Pa ako ima ta klauzula onda se automatski prihvata ponuda od 21 milion sto znaci da nema veze sto je Hari ponudio 25 obe ce biti prihvacene.kad bi stigli Mata i jos jedan napadac razbijac kao Lukaku ili Benzema ja bih bio zadovoljan. Edited by Moća
Link to comment
taj psž ima baš finu tradiciju kupovine uspeha, zato nikakvih uspeha ni nemaju... bilo bi sjajno da trsnu kao monako.
Otkad im je otisao Pantelic, tamo neke 1998–1999, oni su sasvim prosjecna ekipa!
Link to comment
Pa ako ima ta klauzula onda se automatski prihvata ponuda od 21 milion sto znaci da nema veze sto je Hari ponudio 25 obe ce biti prihvacene.
Ih, misliš da Valencia ne bi našla način da napravi bidding war, i sugeriše Mati da sme da pregovara samo sa onima koji su ponudili najviše? Uostalom, ko se isprsi za obeštećenje valjda će i njemu za platu.Ali sve je to sviranje penisu, Mata je verovatno preskup i prestar za Wengera. Upecaće on nekog mladog talenta sa Obale slonovače za cca 6 miliona...
Link to comment
Pa ako ima ta klauzula onda se automatski prihvata ponuda od 21 milion sto znaci da nema veze sto je Hari ponudio 25 obe ce biti prihvacene.
MIslim da treba otvoriti jedan kvalitetan ppoooll o klauyuli, dugo nismo o ovome diskutovali. :D
Link to comment
Twitteraši tvituju da je Matina klauzula za otkup od 21 miliona istekla pre neki dan, Valencia ga sad odjednom ceni na 60 miliona :D
Koliko znam, klauzula vrijedi do 01.08. (tj. danas). :)
Link to comment
Koliko znam, klauzula vrijedi do 01.08. (tj. danas). :)
Možda sam pogrešno razumeo, stekao sam utisak da su govorili o nekom "razvoju situacije" od pre par dana. U svakom slučaju, čudno je da niko osim Tottenhama nije poslao ponudu dok je klauzula važila, a sad se očekuje da svi redom pokušaju da ga uzmu za višestruko veće pare...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...