Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

aguero u man city
i dalje ne mogu da shvatim taj potez. ako su vec trazili zamenu za teveza (i to bas u atletiku), daleko mi je adekvatniji forlan za tu rolu napadaca i ujedno glavnog baje na terenu. al ajde videcemo, il ja nemam dobru procenu il oni (opet) kupuju samo da bi kupili.
Link to comment
i dalje ne mogu da shvatim taj potez. ako su vec trazili zamenu za teveza (i to bas u atletiku), daleko mi je adekvatniji forlan za tu rolu napadaca i ujedno glavnog baje na terenu. al ajde videcemo, il ja nemam dobru procenu il oni (opet) kupuju samo da bi kupili.
Ne mislim da ijedan od njih može u potpunosti zamijeniti Teveza. Jedini igrač koji bi to mogao je Eto'o no Moratti nije lud da ga proda, prošle sezone je Kamerunac sam igrao. Između ove dvojice jorgandžija, Aguero je dugoročna investicija, a Forlan, uz :Hail: :Hail: :Hail: koji zaslužuje kao posljednji centarfor-šmeker na evropskim terenima, ima u karijeri lošu epizodu u Engleskoj. Tu je i Bustinov aksiom: ko jednom ode iz Mančestera više se ne vraća.
Link to comment
Dje ce Tevez?U Inter? :heart:
Corinthians ne može pratiti zahtjeve Cityja. Kako je Tevez rekao da se "ne želi vraćati u smrdljivi i kišni Mančester" swap-deal sa Interom za Eto'oa u kojem bi Inter dao i nešto keša bi bila najbolja opcija za oba kluba. Bila je i opcija sa Realom gdje bi Higuain ili Benzema otišli u City uz sanduk para, ali se ta priča prestala povlačiti po medijima.Čisto kroz tehničko-taktičke karakteristike (brzina, ubrzanje, količina trke, otvaranje kontre i polukontre, driblinzi, asistencije, golovi) Sanchez je bio adekvatna zamjena za njega no Tevez je u Cityju (bio) i lider na terenu.
Link to comment

... kao i sissoka, a izgleda da je pastore blizu. opasan ce biti PSG, a bobami i jako simpatican :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...