Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

iz intera sigurno idu mariga, muntari, skoro sigurno i obi i coutinho, nije iskljuceno da ode i motta. takodje, sigurno ce dovesti nekoga do kraja prelaznog roka.

Gde planira Fiorentina Behrami da igra? Veza, bek, krilo?
u vezi. to je igrao citavu polusezonu, i bio vjerovatno najkonstantniji igrac fiorentine [sto doduse i nije narocito tesko, s obzirom kako su igrali svi ostali..]
Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

iz intera sigurno idu mariga, muntari, skoro sigurno i obi i coutinho, nije iskljuceno da ode i motta. takodje, sigurno ce dovesti nekoga do kraja prelaznog roka.u vezi. to je igrao citavu polusezonu, i bio vjerovatno najkonstantniji igrac fiorentine [sto doduse i nije narocito tesko, s obzirom kako su igrali svi ostali..]
Svi oni idu, ali nikako da odu. Problem sa tom taktikom je i to što kada trener ode, opet moraš da kupuješ nove igrače, a prodaješ puno postojećih da bi vratio balans.Nije se loše skrpila (mislim da je to najbolja reč) Fiorentina. Montolivo, Behrami, Munari, (ako dođe) Aquillani, Ljajić, Jovetić, Marchionni, Cerci, Vargas, Lazzari, Gilardino i (ako dođe) Floccari. Malo simpatičnih igrača, ali nisu ni klasična kanta.
Link to comment
... sem Lanetove zene. :D Tako da mislim da nema nikakve sanse da ode tamo.
ne znam za zenu, al lik koji poznaje laneta je pricao, pre nedelju - dve, kako on to bas prizeljkuje. dosadilo mu da trenira, smorile ga sitne povrede, hteo bi da mlatne 1 veliki ugovor kod arapa i zavrsi karijeru...
Link to comment
ne znam za zenu, al lik koji poznaje laneta je pricao, pre nedelju - dve, kako on to bas prizeljkuje. dosadilo mu da trenira, smorile ga sitne povrede, hteo bi da mlatne 1 veliki ugovor kod arapa i zavrsi karijeru...
Zena je opet trudna, par meseci. A njih dvoje imaju neki trip da im se deca moraju roditi u Srbiji, tako da se ona i za prvo dvoje pred porodjaj vracala iz Belgije ovamo. Ako nisu hteli da se poradja u Belgiji, cisto sumnjam da ce hteti u Rijadu. A nije to bas ni kratak put za trudnicu da se vraca ovamo pred porodjaj i posle porodjaja opet tamo (sa bebom i jos dvoje male dece), a ne verujem bas ni da ce da provedu celu sezonu odvojeno. Zato mislim da je jako mala sansa da ove godine ode bilo gde dalje od par sati leta, dakle bilo gde van Evrope, ali nikad se ne zna, mozda presudi ovo sto si ti napisao, mada mi je verovatnije da ce Lane ipak morati jos malo da se smara sa treninzima.
Link to comment
ne znam za zenu, al lik koji poznaje laneta je pricao, pre nedelju - dve, kako on to bas prizeljkuje. dosadilo mu da trenira, smorile ga sitne povrede, hteo bi da mlatne 1 veliki ugovor kod arapa i zavrsi karijeru...
Па и логично је, 30-та, није играо целу прошлу сезону, лова велика. Хвала му за онај гол против Шваба. :Hail: Има да се памти у векове.
Link to comment
Svi oni idu, ali nikako da odu. Problem sa tom taktikom je i to što kada trener ode, opet moraš da kupuješ nove igrače, a prodaješ puno postojećih da bi vratio balans.
a dobro, tako je manje vise uvijek kad dodje novi trener. a interu je potrebno dosta osvjezenja, nezavisno od trenera. na muntarija i marigu mislim da prosto vise ne racunaju, coutinho i obi su mladi i vjerovatno idu na pozajmicu negdje.
Nije se loše skrpila (mislim da je to najbolja reč) Fiorentina. Montolivo, Behrami, Munari, (ako dođe) Aquillani, Ljajić, Jovetić, Marchionni, Cerci, Vargas, Lazzari, Gilardino i (ako dođe) Floccari. Malo simpatičnih igrača, ali nisu ni klasična kanta.
a ono, imace na kraju solidan tim, mogu se mozda boriti za kup uefa. jedino sto ce biti puno promjena, pa je pitanje kad ce se to ukomponovati. inace, montolivo i cerci skoro sigurno idu [u milan, odnosno man city]. a doci ce jos neko na sredini - vjerovatno arouca.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...