Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Ivan Jurić, pomoćni trener Intera, kaže za Sneijdera da će ostati u Interu, da se uklapa i u 3-4-3 sistem koji forsira Gasperini te da mu ne smeta da igra čistog veznog igrača. Jurić je posebno pohvalio Chivua i malog, ali netehničara Stankovića za pristup na treninzima i stvaranje atmosfere.
On ako zaista misli da igra 3-4-3 (sa Maiconom i Nagatomom kao krilima) prosto je najebao. To može da prođe u Genoi, ali u Interu ne. Ceo tim mu je krojen za 4-3-1-2. On bi na dva mesta u veznom redu imao 8-9 igrača.
Link to comment

ma, 4-3-3 ce samo ako bude morao, sumnjam da ce se na to odluciti ako ne bude bash krenulo lose. a inter ce dovesti josh nekoga, moratti je valjda svjestan koga je doveo, pa valjda planira i igrace koji ce odgovarati novom treneru.uz to, imam osjecaj da ce prije maicon da ode nego sneijder

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
Ivan Jurić, pomoćni trener Intera, kaže za Sneijdera da će ostati u Interu, da se uklapa i u 3-4-3 sistem koji forsira Gasperini te da mu ne smeta da igra čistog veznog igrača. Jurić je posebno pohvalio Chivua i malog, ali netehničara Stankovića za pristup na treninzima i stvaranje atmosfere.
Mogao bi taj Kivu negdje drugo da pravi dobru atmosferu...
On ako zaista misli da igra 3-4-3 (sa Maiconom i Nagatomom kao krilima) prosto je najebao. To može da prođe u Genoi, ali u Interu ne. Ceo tim mu je krojen za 4-3-1-2. On bi na dva mesta u veznom redu imao 8-9 igrača.
Maikon i 'tomo po krilima, a Samuel, Lusio i Ranokija kao tri u odbrani. Ostaju dvojica na sredini - tu su Snajder (Riki Alvarez) i Stankovic (Kambijaso, Zaneti), Eto jedan krilni napdac, a drugi ?! i sidras Pacini ili Milito.Bezveze... nece ni do oktobra nadam se. Edited by MiddleClass
Link to comment

mozda vrati zanetija na beka (bok) ako prodaju maikona mada su vec kupili nekog brazilca za desnu stranu... za ta 3 mesta u sredini stvarno ce da nastane klanje... pitanje je dal ce tu da bude 1 ili 2 krljatora... ako bude 1 mogu snajder i alvarez zajedno, ako budu 2 nastace guzva na klupi... ne bio mu u kozi... tu je jos i kutinjo koji ceka svoju sansu.u napadu moze koliko toliko da se poslozi sve kao kod murinja... sidrasi milito ili pacini, desno eto dok levo za sada ima samo pandeva mada ocekuje se i dolazak palacia koji moze da pokrije tu stranu.

Link to comment

dovesce inter sigurno nekog krilnog napadaca. sto se coutinha tiche, mislim da ne racunaju na njega za ovu sezonu, dace ga negdje na pozajmicu.

Link to comment

bice za njega prostora ako igraju sa 2 vezna i jednim krljatorom... ukoliko ne misle da zamena za snajdera i alvareza budu mota i stankovic.

Link to comment
On ako zaista misli da igra 3-4-3 (sa Maiconom i Nagatomom kao krilima) prosto je najebao. To može da prođe u Genoi, ali u Interu ne. Ceo tim mu je krojen za 4-3-1-2. On bi na dva mesta u veznom redu imao 8-9 igrača.
Dobro, do kraja prelaznog roka ima još mjesec i kusur dana, nije sigurno ni da će svi ti vezni igrači ostati u Interu. Činjenica jest da Maicon, onakav kakav je bio prošle sezone, ne može igrati tog bočnog igrača u 3-4-3 formaciji. To bi u startu bio igrač manje za Inter.Mogle bi se Interu opet dešavati blamaže kao u doba Tardellija i sličnih.
Link to comment

gde ces vece blamaze od petarde od salkea na meaci... koga nije dobio samo onaj koji nije izaso protiv njih te sezone <_< zvanicni sampion evrope u to vreme :isuse:

Link to comment

mislim da ce inter u svakom slucaju biti jedna od najzabavnijih ekipa za gledanje u narednoj sezoni. zbog toga mi je drago sto je gasperini dosao [uz to je skroz pristojan lik, slicno npr prandelliju], a da li ce se opet naosvajati trofeja - blah, who cares.fiorentina dovela i lazzarija iz cagliarija, vjerovatno ce i floccarija, a za aquilanija bi navodno danas moglo da bude ozvaniceno [mislim da ce opet biti pozajmica sa pravom otkupa]

Link to comment
Dobro, do kraja prelaznog roka ima još mjesec i kusur dana, nije sigurno ni da će svi ti vezni igrači ostati u Interu. Činjenica jest da Maicon, onakav kakav je bio prošle sezone, ne može igrati tog bočnog igrača u 3-4-3 formaciji. To bi u startu bio igrač manje za Inter.
Cambiasso, Stanković, Motta, Mariga, Muntari, Sneijder, Alvarez, Coutinho i Obi. Izbacio sam Zanettija, ali opet to je 9 igrača na dve pozicije i max 5 mesta u rosteru. Četiri su višak. Skoro niko od njih ne može da igra po krilu u napadu niti da bude bočni u formaciji.---@gtGde planira Fiorentina Behrami da igra? Veza, bek, krilo?
Link to comment
mislim da ce inter u svakom slucaju biti jedna od najzabavnijih ekipa za gledanje u narednoj sezoni. zbog toga mi je drago sto je gasperini dosao [uz to je skroz pristojan lik, slicno npr prandelliju], a da li ce se opet naosvajati trofeja - blah, who cares.fiorentina dovela i lazzarija iz cagliarija, vjerovatno ce i floccarija, a za aquilanija bi navodno danas moglo da bude ozvaniceno [mislim da ce opet biti pozajmica sa pravom otkupa]
Floccari je protiv Luzerna igrao od prve minute što ništa ne znači, obzirom da se Cisse i Klose tek uklapaju u tim (a obojica su bili strijelci protiv Švicaraca).Gasperini i Jurić su prošli kroz nekakvo pičkaranje sa Preziosijem, nazvao ih je "Zingaro" zbog odlaska u Inter.
Cambiasso, Stanković, Motta, Mariga, Muntari, Sneijder, Alvarez, Coutinho i Obi. Izbacio sam Zanettija, ali opet to je 9 igrača na dve pozicije i max 5 mesta u rosteru. Četiri su višak. Skoro niko od njih ne može da igra po krilu u napadu niti da bude bočni u formaciji.
Stanković je u Laziju igrao lijevo krilo kod Zaccheronija, s tim da je formacija bila 4-4-2 (iako je Zac fanatik 3-4-3), a Stanković je otprilike kopirao Nedveda (ulazak u sredinu i šut izvana), i to jako dobro (dao je 11 golova). Nisam siguran ni da Zanetti može fizički podnijeti teret igranja desnog ili lijevog bočnog tako da mi se kao puno realnija opcija čini da Gasperini igra 4-3-3.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...