Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Sta se tebi desilo u tom Mancesteru?
Čuj, i Tevez kaže da se ne namjerava vraćati u kišni i smrdljivi Mančester te da je dovoljno par sedmica da se provede u tom gradu da čovjek postane depresivan. Računaj da Bustinu niko nije platio boravak u Mančesteru koliko su Tevezu plaćali i to je to.
Link to comment

Definitivno potvrdjen transfer Muslere u Galatu, ne pominje se cifra osim da ce on zaradjivati 2 milke po sezoni. Iskreno mislim da zasluzuje neki ozbiljan zapadnoevropski klub ali sta da se radi.

Link to comment

Ozbiljan klub je ozbiljan klub, ali dvaput (po milion) je dvaput.Meni je Muslera odlično delovao kad god sam ga video, a za golmana je dosta mlad. Lazio ima neku pristojnu zamenu u planu, pretpostavljam?

Link to comment

Doveden Marcheti iz Kaljarija, jbg sta znam - verovatno za te pare nije bilo boljeg izbora. On je na nekom sirem spisku repke ako se ne varam. edit: sad videh na wikiju da je on branio na WC2010 umesto Gigija (ja bio ubedjen Viviano). Elem:

Marchetti surprisingly made his World Cup debut in South Africa when he replaced the injured Gianluigi Buffon at half time during Italy's Group F clash with Paraguay. Marchetti kept a clean sheet, as Italy were already 1–0 down at the time of his introduction. In Marchetti's next two matches, he allowed in four goals out of five shots on goal.
:unsure: Carizzo iz Rivera je i dalje zvanicno igrac Lacija ali mislim da od njegovog povratka u Rim nema nista. Edited by ducca
Link to comment

galata je prilicno ambiciozno krenula u prelazni rok, tako da muslera sigurno nece igrati u slabom timu. a i 2 miliona su to...marchetti je dobar golman, ali godinu dana nije nigdje branio [imao sukob sa vlasnikom cagliarija]

Link to comment

Steta sto takav majstor kao sto je Arturo Vidal ide u Juve. Bolje da je ostao jos malo i odigrao LS. Lever je ipak veci klub... :)

Link to comment

... a krkic u romi. felipe melo u galatasarayufiorentina dovela munarija [:isuse:], a navodno su blizu aquilanija. mada cisto sumnjam u to, prije da ce josh nekog mediokriteta da dovuku.

Link to comment

Ivan Jurić, pomoćni trener Intera, kaže za Sneijdera da će ostati u Interu, da se uklapa i u 3-4-3 sistem koji forsira Gasperini te da mu ne smeta da igra čistog veznog igrača. Jurić je posebno pohvalio Chivua i malog, ali netehničara Stankovića za pristup na treninzima i stvaranje atmosfere.

Link to comment

kad je juric zavrsio karijeru?kad vec jeste, drago mi je sto ga je gasperini poveo sa sobom u inter.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...