Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

raspad
Ne, raspad će biti ako stvarno Wenger planira Unitedu uzeti O'Sheau. :isuse: Nakon što im je "ukrao" Silvestrea, sad još i ovog idiota da uzme... :mellow:Sa lovom koju planira uzeti na ovim prodajama bi morao dovesti hrpu pojačanja i napraviti totalni remont tima koji bi neki trofej mogao uzeti do 2014.godine. Mislim, prodaja Clichyja nije downside, ali prodaje Fabregasa i Nasrija... Onomad se prodalo Petita i Overmarsa za suludu sumu u Barcelonu (80 miliona DEM), ali je tad postojala kičma ekipe na koju su dovedeni prvo Pires i Wiltord, a kasnije i Campbell, Van Bronckhorst, Edu... U ovoj situaciji bi Wenger morao kupiti bar 8 igrača ako proda Fabregasa i Nasrog.
Link to comment

Izgleda da fudbalski svet dobija jos 1 prebogat klub...Kleov Gvangzou daje Konsi iz Flumiminensea vise od 10 miliona evra godisnje plate... :huh: S druge strane, Liverpul izgleda zagrizao za Dijega, i to ce ga dobiti za 8-10 miliona evra.Ako bude igrao kao posl. 2 godine, bacene pare, ali ako se vrati u formu iz Verdera eto njima bonga kao sto je VdV bio Totenhemu...

Link to comment

Bolje neko krilo nego šesnaesti CM/AM, bio Škot ili Brazilac.A meni je inače pun organ tih što nisu igrali ništa poslednje dve-tri sezone, ali evo, samo im dajte multimilionski ugovor, i odmah se vraćaju u nekadašnju formu, garantuju. Dosta je jedan Joe Cole...

Link to comment

Meni je Diego bio jedan od omiljenih igraca dok je igrao u Verderu, no sada zbog onog izdrkavanja u Volfsburgu mi je poprilicno antipatican. Steta sto je uopste prelazio u Juventus, verovatno najveca greska karijere, kao i jos nekim igracima koji su to uradili.

Link to comment

Samo da demantujem glasine...http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski-fudbal/199795/Transferi-uzivo-Renoviranje-Junajteda-Inter-bi-Hazarda

Transferi uživo: Renoviranje Junajteda, Inter bi Hazarda10:48 - Inter se uključio u trku za Hazardom
Opet nasi novinari izmisljaju, nisu me zvali uopste... :D
Link to comment
Taarabt izgleda dolazi u PSG za 15M€. Igrace se Joga Bonito na parku princeva.
kad su glupi iz Atletika. jos im se nudi covek.super fudbaler. PSG ce da zaradi na njemu 30 miliona.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...