Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Mada mi nije skroz jasna ta Barsina opsesija Fabregasom. Jeste sjajan igrac, nema sta, Barsino dete, sve stoji - ali imati idealan tim, nedodirljiv po svakom osnovu, vezni red jedan od najboljih ikada - gde tu uklopiti igraca od 40 miliona :unsure: Ili daju tolike pare da bi ga imali u rotaciji... mozda mu Pep smisli novu poziciju, ko ce ga znati. :fantom:
Link to comment

Hoće što pre da obezbede dugoročnu zamenu za Xavija. Što pre dođe, brže će da se uklopi (mada sumnjam da je to realan problem).

Link to comment
Mada mi nije skroz jasna ta Barsina opsesija Fabregasom. Jeste sjajan igrac, nema sta, Barsino dete, sve stoji - ali imati idealan tim, nedodirljiv po svakom osnovu, vezni red jedan od najboljih ikada - gde tu uklopiti igraca od 40 miliona :unsure: Ili daju tolike pare da bi ga imali u rotaciji... mozda mu Pep smisli novu poziciju, ko ce ga znati. :fantom:
Fabregas na mestu Inieste, a Iniesta na mestu Pedra/Ville. Veoma često ćemo gledati tu formaciju.
Link to comment
Fabregas na mestu Inieste, a Iniesta na mestu Pedra/Ville. Veoma često ćemo gledati tu formaciju.
Meni je to skroz glupo. Iniesta je najslabije igrao baš kad je guran u napad, po levoj strani. Čim je vraćen u sredinu igra kao zmaj.
Link to comment

Realno, Iniesta nema ni brzinu potrebnu za krilo. Barsa igra previše utakmica godišnje da bi neko bio 'zapostavljen', našlo bi se mesto u rotaciji bez problema.

Link to comment

Ne znam zasto je toliko neverovatna varijanta da ce Fabregas biti na klupi, dok nisu povredjeni ili penzionisani Cavi i Iniesta. Fabregas moze odigrati jos 10 sezona, ne vidim problem da bude prva rezerva jos neku godinu.

Link to comment

Cesc je realno zamena u repki i Iniesti i Xaviju pa nema razloga da tako ne bude i u Barseloni (ajde da kazem u najbitnijim utakmicama i ako nema povreda, naravno da ce biti rotacije pa tako i Bojan skupi 15 startova po sezoni protiv kanta timova). A dovoditi igraca da se na klupi cuva par godina za zivot posle Xavija je bzv, bolje da je ostao da se onda "kali" u Arsenalu, cena mu ionako pada, a te pare potrositi na kriticna mesta u timu, tek da se nista ne prepusti slucaju...

Link to comment

Grčki Olimpijakos doveo je u svoje redove dva fudbalera sa ovih prostora, pošto su u utorak svoje ugovore potpisali Aleksandar Katai i Petar Grbić.

Link to comment
Grčki Olimpijakos doveo je u svoje redove dva fudbalera sa ovih prostora, pošto su u utorak svoje ugovore potpisali Aleksandar Katai i Petar Grbić.
I Fejsa. Zajedničko im je što im je menadžer Damjanac. Računajući i Pantelića, imaju četiri njegova igrača. Grbića bi trebalo da pošalju o Vojvodinu na kaljenje sa 22 godine.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...