Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

konacno je i kojot resio da se otvoriEXCLUSIVE: Arsenal make club record £18m bid for Spain Under 21 star Juan Mataal da mata kosta 18m a neka stopercina engleska 20m; stvarno nisu normalni...

Edited by Bright Billy
Link to comment

Godište '88, znači 23 godine. U21 mogu da igraju svi koji su imali 21 godinu na početku kvalifikacija. Voleo bih da dođe u Liverpool, ali verovatno bi mu bolje ležao Arsenal :(

Link to comment

Arsenal je "kao" ponudio 18 miliona. Ubedjen sam da sigurno nisu nista ponudili, a jos sam ubedjeniji da Matu nece prodati ispod 25 miliona.

Link to comment
Arsenal je "kao" ponudio 18 miliona. Ubedjen sam da sigurno nisu nista ponudili, a jos sam ubedjeniji da Matu nece prodati ispod 25 miliona.
Nisam baš pratio, kakva je finansijska situacija u Valensiji? Znam da je onomad bila ideja da moraju hitno da uvaljaju Silvu i Villu, a posle oko Mate da grade novi tim... ali šta je posle bilo, zapelo oko novog stadiona ili šta? :unsure:
Link to comment
:isuse: opet pucaju na visoko 7. mesto...
nije on uopste losh igrac. sad imaju pristojnu odbranu, a vjerovatno ce josh jednog beka uzeti. ali i dalje nisu materijal za titulu, vidjecemo sta ce josh dovoditi.sto se mate tice, ne vjerujem da ce ga valencia pustati. ako ga i pusti, vjerujem da ce bash dobre pare traziti za njega.
Link to comment
sto se mate tice, ne vjerujem da ce ga valencia pustati. ako ga i pusti, vjerujem da ce bash dobre pare traziti za njega.
To i ja mislim. Po meni je Mata najperspektivniji spanski prednji vezni. Igra i za mladu i za seniorsku reprezentaciju. Osvojio trofej sa obe... Sve to podize cenu. Smesno je u ovom ludilu skakanja cena da neko njega dovede za 18 miliona. Kao kad se spominjao Benzema za onu sicu.
Link to comment

Pa u tome i jeste stvar, zavisi koliko je Valensiji hitno da ga proda. On nije tražio da ode (bar ja to nisam čuo) ali mu je dozvoljeno da pregovara sa raznoraznima. To praktično znači da je na transfer listi ni kriv ni dužan, što bi moglo da znači da će jednostavno prihvatiti najvišu ponudu koju dobiju, ako im je dogorelo do nokata...Pritom, od sledećeg leta ulaze u igru ona Platinijeva "financial fair play" pravila, što znači da će dogodine teže da ga uvaljaju za neke ogromne pare.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Pa u tome i jeste stvar, zavisi koliko je Valensiji hitno da ga proda. On nije tražio da ode (bar ja to nisam čuo) ali mu je dozvoljeno da pregovara sa raznoraznima. To praktično znači da je na transfer listi ni kriv ni dužan, što bi moglo da znači da će jednostavno prihvatiti najvišu ponudu koju dobiju, ako im je dogorelo do nokata...Pritom, od sledećeg leta ulaze u igru ona Platinijeva "financial fair play" pravila, što znači da će dogodine teže da ga uvaljaju za neke ogromne pare.
Spominjani su i Barsa i Real kao zainteresovani. Sumnjam da nece ponuditi vise para za Matu od Arsenala, koji ionako nema sanse da bi ponudio vise od 10 miliona. :D
Link to comment

Ekskluzivno vam prenosim prvih pet transfer priča sa Guardianovog sajta <_<# De Gea poised to sign for Man United# Arsenal 'willing to sell' Fábregas to Barça if price is right (ova je zalutala, ne znam gde je tu Man Utd :unsure:)# Nani unthreatened by Young's arrival# Izaguirre says he is a target for Man Utd # Will this man (Thiago) be taking free-kicks for Man Utd next season?

Bright, noisy, dripping in gold and not afraid to shake their booty at passing strangers, it can be hard sometimes to tell the difference between Manchester United's summer transfer policy and Glastonbury headliner Beyoncé.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...