Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

ai abramovich otpusta bar 5 puta lakse. tja, krivo mi, nadao sam se da ce krenut sa portom na CL. ali dobro, bice zanimljivo vidjeti sta ce sa chelseajem uraditi.

Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

ai abramovich otpusta bar 5 puta lakse.
To je najbolji deo, otpuste te uz golden parachute. Od Mourinha na ovamo, svaki trener Chelsea mi je delovao kao da ga boli dupe da li će da ostane ili ne, štaviše da se ne bi bunili da odu na produženo plaćeno odsutstvo. Kad bi samo meni hteli da ponude da se oprobam jedno mesec-dva, ne bih im mnogo ni uzeo za raskid ugovora, šta je Rimljaninu koji milion gore-dole :(
Link to comment

Paris St Germain are ready to offer £11million for Manchester United striker Dimitar Berbatov.Lens president Gervais Martel claims he has rejected bids of over £8.9million for Manchester United target Raphael Varane.

Link to comment

uh, al ja kasnim <_<ko ce onda da bude cetvrti napadac, velbek? makeda i keve biram se nisu bas proslavili na pozajmicama...

Edited by Bright Billy
Link to comment

L'Equipe javlja da je navodno Varane prihvatio ponudu Reala, pretpostavljam i Lens.A City u zadnjem momentu ponudio vise od Barse za Sancheza pa su sad favoriti za potpis, jebo ih Sanchez sve.

Edited by ducca
Link to comment

Malo preteruju sa tim Sanchezom, covek iza sebe ima jednu dobru sezonu i Kalchu i to je to, nije video Lige sampiona, nije igrao SP, plus cesto se povredjuje. Mislim, jeste on talenat, ali bas da vredi 35 miliona...Bilo je vec brdo igraca koji su blistali u manjim klubovima Serie A, pa ipak nisu bili preodredjeni za nesto vece.

Link to comment
Malo preteruju sa tim Sanchezom, covek iza sebe ima jednu dobru sezonu i Kalchu i to je to, nije video Lige sampiona, nije igrao SP, plus cesto se povredjuje. Mislim, jeste on talenat, ali bas da vredi 35 miliona...
Ne povređuje se često, a igrao je na SPu i to je kidao kako je igrao.edit. Zanimljivo je videti kako se Utdovci znoje kada se neki igrač približava Cityju. Ovo sa Cityjem je samo ubrzanje procesa odlaska Sancheza u Barcu. Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Kidao ne znam sta na SP, Chile igrao tvrdo i defanzivno, bas se istakao Sanchez... <_< Dobar igrac ali tih para ne vredi, mozda pola. City ili ne City, to je potpuno nebitno. Jos jedan u nizu precenjenih za koje ima dovoljno budala da im dignu cenu do neba i naprave superstarove, a vreme ce pokazati.

Edited by ducca
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...