Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

malaga izgleda dovodi i rickyja alvareza iz veleza. ranije su josh dogovorili buonanottea... bice opasna ekipa
Malaga će napraviti odličan tim.Kupuju sjajne igrače i ako uzmu Alvareza napravili su pravi posao.Mlad igrač i na njemu će za par godina uzeti dobru lovu.Jure ga još i Arsenal,Inter i Atletico (M).Pomalo liče na Villarreal kada su dovodili zvezde kao što su Forlan,Riquelme,Palermo,Arruabarrena,Pires,trenera Flora ili Pellegrinija...
Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

sanchez i definitivno ide u barcu [tako je navodno rekao drugarima iz reprezentacije na pripremama za copa america] za 40 miliona. ako udinese proda zapatu liverpoolu [pominje se 16 miliona] to su vec ogromne pare. a vrlo moguce da prodaju i inlera i josh nekoga. s druge strane, ne bi me zacudilo i da zadrze par igraca za CL. treba li pominjati da su sancheza doveli za oko 1.5 miliona.

Link to comment
Samo da ne greje klupu Pedru. Jos vise ce me nervirati ako uspe da se izbori za startnu postavu na ustrb Sanceza.
Igraće obojica. Vidim da pokušavaju da naprave rokadu igrača tri za tri. Villa, Keita i Bojan za Sancheza, Fabregasa i Rossija. Ako to odrade, nema tog Mourinha koji ih može pobediti sa igrom koju je Barca pokazala ove sezone. Sva tri igrača su napredak u odnosu na ove koji odlaze. Da ne bude zabune, govorim o Villi na krilu, a ne na mestu centarfora, gde nije igrao ove sezone.
Link to comment

Igrao je na CF na startu sezone, pa se ispostavilo da im bolje ide ovako. Kritike na račin Villinih igara su malo preterane, rekao bih, očekivalo se valjda da bude alfa & omega kao u Valensiji, što je više nego nerealno. Ovako iz senke je uglavnom OK.Ako bi doveli tog Fabregasa najzad, ja ne znam čemu se on nada? Keitinoj minutaži?

Link to comment

pa kako nije villa igrao centarfora?ko je igrao, messi?pa nije barca radnicki iz svilajnca pa da igrac bude cementiran u sesnestercu da bi vazio za klasicnog centarfora.villa je u svakom slucaju vazio za najisturenijeg, po sredini, ali sa velikim radijusom kretanja.normalno da je tu bilo cestih promena mesta, to je barsin prepoznatljivi stil uostalom.ne vidim kako su rossi ili sanchez toliki upgrade u odnosu na njega.mnogo je teze imati perfektnu sezonu u barci, nego u udineseu ili villarealu.takodje, ekipi barcelone ne treba nikakvih korekcija.umesto keite i bojana treba da dovedu igrace slicne reputacije koji bi se uklopili u njihov sistem u skladu sa ulogom koju treba da imaju.a ne da se dogadja ovo sto weenie kaze, da fabregas zakmeci na pola sezone jer je bez minutaze pa da mu maskerano polomi naogu na treningu jer je placipicka. :)

Edited by Psihodelija
Link to comment

Villa je vremenom preseljen na krilo, da bi se Messiju ostavilo više prostora. Retko kada je on ulazio napred i igrao najisturenijeg. To je ono što je Robi pričao, igrali su bez klasičnog napadača. Villa na krilu, a Messi daleko od zadnje linije protivnika. Villa ja paklen igrač, po meni u top3 napadača sveta, ali jednostavno nije za ovo što traži od njega Pep. Daleko je od gola i to mu nikako ne odgovara. Vidi se da se muči. Sanchezu i Rossiju je to mnogo prirodnija pozicija nego njemu.Ako može Fabregas da sedi na klupi u Španiji, ne vidim zašto ne bi u Barci. Xavi više nije mlad igrač, a Iniesta je sklon povredama.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Kažem ja, očekivanja su ti nerealna. Ne može Villa u Barsi da izgleda tako dobro kao što je izgledao u Valensiji, ma gde na terenu bio. Ne ide svaki napad preko njega, i ne podređuju se svi njegovom stilu. Ali u njegovim godinama i sa karijerom kakvu je imao, mislim da mu odgovara ovaj status - nema kome šta da dokazuje nekakvom dominacijom.

pa kako nije villa igrao centarfora?ko je igrao, messi?pa nije barca radnicki iz svilajnca pa da igrac bude cementiran u sesnestercu da bi vazio za klasicnog centarfora.villa je u svakom slucaju vazio za najisturenijeg, po sredini, ali sa velikim radijusom kretanja.
Centarfora je Villa igrao možda prvih mesec-dva. Posle je Guardiola prešao na ovu formaciju sa Messijem u sredini kao "lažnom devetkom" da izvlači štopere, a Villom i Pedrom kao krilnim napadačima.
Link to comment

Fabregas je trenutno jedini Spanac koji bi mogao da zameni Cavija, sto pre ga dovedu to bolje. Cisto sumnjam da bi kukao jer nije u prvoj postavi dok Cavi i Iniesta igraju u odlicnoj formi.edit: Ne verujem da ce prodati Vilju. Kome da ga prodaju? Jedino Sitiju, ne verujem da iko drugi moze da ga plati.

Edited by casperbgd
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...