Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

sanchez odlazi iz udinesea, ali dovode izgleda novog majstora - pablo piatti :)
Zna se ko dovodi prave igrace iz Juzne Amerike u Italijanski fudbal :)
Link to comment
Кристијан Запата преговара са Ливерпулом. Ако је тачно, ово би била феноменална куповина.
I te kako. Sjajan odbrambeni fudbaler. Jos uvek mi je tesko da poverujem da je cele cetiri sezone odigrao za Udinese.
КК :Hail:
Agent Mirka Vucinica bio u Engleskoj , navodno je posetio Traford i Emirate...
заслужио је Мирко. Легенда.
Link to comment
Zna se ko dovodi prave igrace iz Juzne Amerike u Italijanski fudbal :)
carska ekipa. ako stvarno dodje piatti, igrace vjerujem josh ljepsi fudbal. iako je sanchez nesumnjivo bolji igrac, ali piatti je pravi majstor. volim ga josh iz doba dok je igrao za estudiantes. brat mu je u lecceu imao solidnu sezonu.zanima me koga ce sve pustiti ove godine, sumnjam da ce dati bash pola tima. dobro, neki su stvarno zasluzili da odu u veci klub [zapata i inler, pa i handanovic], sancheza bi mogli pustiti prosto jer je toliko trazen da nema sanse da ga zadrze, ali ipak bi me iznenadilo da ih bas sve puste. mada ne sumnjam da bi opet 'izmislili' nekog novog.anyhoo, sto se intera tice, izgleda da je sad miha prvi favorit. nadam se da ce u tom slucaju onda rossi ili gasperini [ako vec ne moze spaletti] preuzeti fiorentinu
Link to comment
заслужио је Мирко. Легенда.
Србија и Црна Гора - Хрватска (млади) 3 : нешто (да ли нула, да ли један, не памтим). Једина утакмица репрезентације осим оне пријатељске са Нигеријом коју сам гледао уживо. Хет трик левом, десном и главом. :wub:
Link to comment
Demba Ba presao u Newcastle... odlican transfer za Svrake, vrhunski gol igrac...
A Fiorentina nista? :unsure:
Србија и Црна Гора - Хрватска (млади) 3 : нешто (да ли нула, да ли један, не памтим). Једина утакмица репрезентације осим оне пријатељске са Нигеријом коју сам гледао уживо. Хет трик левом, десном и главом. :wub:
Samo te utakmice reprezentacije? :huh: Jel se i ti kao Posrbica vodis ovom novom maksimom Zvezda, nikad Srbija? :unsure: Edited by Brazilac
Link to comment
A Fiorentina nista?
nista. fiorentina je neozbiljna, niko ko ista valja nece doci. cak ni palomba ne mogu da privole da ode iz sampdorije koja je ispala iz lige <_<
Link to comment
nista. fiorentina je neozbiljna, niko ko ista valja nece doci. cak ni palomba ne mogu da privole da ode iz sampdorije koja je ispala iz lige <_<
Znaci postoje dobre sanse da im uvaljamo i Racu? :D
Link to comment
mada ne sumnjam da bi opet 'izmislili' nekog novog.
Izmisliće nove. Handanovič, Zapata, Benatia, Armero, Isla, Inler, Asamoah i Sanchez su zreli za jaču sredinu. Ovi igrači vrede preko 100 miliona evra. Mensah je sledeća novi talenat koga će da prezentuju.
Link to comment

Inler je moj omiljeni ne-baš-top-class-ali-što-ume-da-odigra-to-nije-zdravo-bre igrač. Nadam se da će da pređe u Napoli, bolje bi mu legli nego Juve.

Link to comment
Samo te utakmice reprezentacije? :huh: Jel se i ti kao Posrbica vodis ovom novom maksimom Zvezda, nikad Srbija? :unsure:
Ma, јок. Југославију нисам гледао због Звезда Србија, а Србију због аритмије. Два-три пут сам малтене умро због идиота, сада ни преносе не гледам. Немачку на Светском сам гледао док нисмо повели, онда сам се возио по граду, са кратким тренуцима страве када прођем крај неке баште кафића и видим ТВ. На крају, последњих 10 минута, сакрио сам се у чекаоницу дечијег одељења у Дому здравља. Само ту никог није било. Сви који су били у тој смени се набили у неки канц где је ишао пренос, кроз ходнике сам само звук чуо. Када је прошао 90-ти, једна матора докторка истрчала да пљуга, није ни она могла да гледа. Онда тамо славио, грли се са њом, а онда са осталим докторкама (само оне биле у смени, колеге наравно кући) и сестрама. Питај ме је л' ме још увек пуштају преко реда. :isuse:
Link to comment

Pa super ti je za srce sto navijas za WHU :D Sporting hoce da kupi Bendtnera, samo ne znam koji ce im qratz...As kaze da se Liverpul raspitivao za Santija Kazorlu i da im Viljareal trazi samo 20 miliona evra.Ja bih ga na njihovom mestu odmah kupio, svakako je duplo bolji od Hendersona.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...