Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

demba ba izgleda prelazi u fiorentinu.
Svojevremeno je razvalio Cvajtu, a i uvodnu sezonu Hoffenheima u Bundesu je bio dosta dobar (sa Vedadom i Obasijem napred), čak posle toga bio 1 od kandidata da za neke lude pare dođe u Liverpool... Jako je brz, a physical type of player, bolji je kao polušpic nego čisti špic, baš ono što Fiorentina sad valjda traži.
Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

demba ba izgleda prelazi u fiorentinu. jel on igrao u heffenheimu sa veeeedadom i ekipom? valja li cemu?
Što reče Oxymoron, jak i brz napadač, imao solidnu polusezonu u West Hamu iako su ispali iz lige. Biće interesantno vidjeti kako će se snaći u trećoj ligi Petice u manje od godinu dana (Njemačka, Engleska, Italija).Kad smo kod jakih i brzih napadača, čini se da je Lazio blizu dovođenja Djibrila Cissea, a kao zamjena za Lichtsteinera spominje se Konko iz Genoe. Natrpava se napad, tu su već Rocchi, Zarate, Klose, Kozak i Flocchari. Muslera je na izlaznim vratima - Galatasaray se spominje kao najnovije odredište mada ima dosta engleskih timova koji ga traže (Arsenal i City :isuse: između ostalih).
Link to comment

hvala.fiorentina hoce da napravi, manje-vise potpuno rekonstrukciju ekipe. vrlo moguce da odu i mutu [tj, to je sigurno] i gilardino [u villareal]. demba ba je, izgleda, jedan od onih koji ce doci, a pretpostavljam da ce igrati spica. miha hoce da igra 4-3-3 sa brzim igracima naprijed..sto se lazia tice, mislim da zarate ide, a vrlo vjerovatno i rocchi. a za golmana ce uzeti ili storarija ili marchettija.

Link to comment

Demba Ba je fenomenalan napadac, uz Teveza i Ashtona sigurno najbolji koji je igrao za West Ham u prethodnih 10-ak godina... visok, brz, snazan, a mislim da mu vise odgovara da igra centarfora nego poluspica zato sto ima i odlicnu zavrsnicu...inace, prvi put cujem da ide u Fiorentinu posto su zainteresovani i Newcastle, Everton i Sunderland...

Link to comment
sto se lazia tice, mislim da zarate ide, a vrlo vjerovatno i rocchi. a za golmana ce uzeti ili storarija ili marchettija.
Spominjao se i Gilardino u kontekstu Lazija mada mislim da mu je mjesto uzeo Klose. Koliko god Gilardina potcjenjivali, fascinantna je njegova konstantnost u davanju golova u Serie A. Ne znam koliko je godina u nizu bio u Top 10 strijelaca Serie A. Poor man's Pippo.Laziju će sad trebati desni bek, kad Lichtsteiner ode u Juventus. Puno igrača se spominje, a sa Lotitom se nikad ne zna. Uglavnom, raskinut je ugovor sa Meghnijem, vječno ozlijeđenim vječnim talentom.
Link to comment
Poor man's Pippo.
to je to, definitivno. dobar je on igrac, no doubt, i taman je za ekipe kao sto je fiorentina, koje nisu bas za najvece domete, u kojima pritisak nije prevelik [mada je fiorentina malo specificna po tome].ali nekad stvarno nervira koliko je letargican i kako moze citavu utakmicu da prodje skoro bez kontakta sa loptom.
Link to comment
hvala.fiorentina hoce da napravi, manje-vise potpuno rekonstrukciju ekipe. vrlo moguce da odu i mutu [tj, to je sigurno] i gilardino [u villareal]. demba ba je, izgleda, jedan od onih koji ce doci, a pretpostavljam da ce igrati spica. miha hoce da igra 4-3-3 sa brzim igracima naprijed..sto se lazia tice, mislim da zarate ide, a vrlo vjerovatno i rocchi. a za golmana ce uzeti ili storarija ili marchettija.
To ce verovatno biti vise formacija 4-5-1, Barsina formacija. U tom slucaju Ba ce igrati krilnog napadaca, kao sto je igrao i u Hofenhajmu.Ibisevic istureni spic, Obasi i Ba po strani, iza njih Carlos Eduardo, Salihovic i Luiz Gustavo. To je formacija kad su bili na polusezoni prvi u Bundesligi i to je meni bila omiljena ekipa koja je igrala ubedljivo najlepsi fudbal u Nemackoj, a u Evropi odmah iza Barse po lepoti igre. A onda su krenuli u prodaju svega sto valja i sledece sezone ce biti u dnu tabele... Ba je dosta dobar igrac, fizicki je dominantan, a tehnicki vise nego solidan.
Link to comment
To ce verovatno biti vise formacija 4-5-1, Barsina formacija. U tom slucaju Ba ce igrati krilnog napadaca, kao sto je igrao i u Hofenhajmu.Ibisevic istureni spic, Obasi i Ba po strani, iza njih Carlos Eduardo, Salihovic i Luiz Gustavo. To je formacija kad su bili na polusezoni prvi u Bundesligi i to je meni bila omiljena ekipa koja je igrala ubedljivo najlepsi fudbal u Nemackoj, a u Evropi odmah iza Barse po lepoti igre. A onda su krenuli u prodaju svega sto valja i sledece sezone ce biti u dnu tabele... Ba je dosta dobar igrac, fizicki je dominantan, a tehnicki vise nego solidan.
Taj Hofenhajm je stvarno bio extra za gledanje :wub: Samo ih je sjebala Vedadova povreda i sto su mu kao zamenu doveli nesretnog Bubakara Sanogoa :isuse:Da je Hopp hteo sampiona mogao ga je i imati, nikad mi nije jasno zasto je odustao a posle i prodao Eduarda koji je bio spiritus movens te ekipe.I nekako mi je u secanju da je Vajs vise igrao od Salihovica te polusezone... :unsure: Elem, Ba je opasno dobar igrac, dobar potez Mihe...
Link to comment
Demba Ba je fenomenalan napadac, uz Teveza i Ashtona sigurno najbolji koji je igrao za West Ham u prethodnih 10-ak godina... visok, brz, snazan, a mislim da mu vise odgovara da igra centarfora nego poluspica zato sto ima i odlicnu zavrsnicu...inace, prvi put cujem da ide u Fiorentinu posto su zainteresovani i Newcastle, Everton i Sunderland...
Биће Миха Миљан III. Овај потез му је одличан.
Link to comment

Kristijano Ronaldo postaće igrač Mančester sitija ukoliko mu "građani" obezbede nedeljnu platu od 400.000 funti, a pritom mu daju garancije da će imati najveća primanja u klubu dok god je član "građana". Postoje još dva uslova - kapitenska traka i dres sa brojem sedam.Siti će morati i sa Realom da izmiri račune, a veruje se da će "kraljesvki klub" na ime obeštećenja uzeti između 150 i 250 miliona funti. Pre dve godine Real je Mančester junajtedu za Ronalda platio rekordnih 80 miliona funti.Evo, ugusise basnoslovne transfere jednim potezom. Ako ovome daju oko 20 miliona funti godisnje, onda je sve otislo u... Honduras.

Edited by Milosh76
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...