Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Gradel, Obaloslonovacanin, je opasan igrac... igra krilo a dao je 18 golova za Leeds ove sezone, brz je kao grom a ima i zavidnu tehniku... naravno, u Championshipu su tehnika i brzina ubitacna kombinacija za trabante od protivnickih odbrana ali mislim da bi se dobro snasao i u Parizu...

Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

On bi trebao da zamjeni Giuly-a iduce godine i navodno je zainteresovan da dodje u Pariz.

Edited by borris_
Link to comment
Ti imas u vlasnistvu neki klub?
Pusti ga, ON ŽIVI U FRANCUSKOJ.Na tu temu, je li se oglasio onaj Gervinho više, ide negde, ostaje, šta radi?
Link to comment
Ljubitelji engleza, da li ste culi za ovog igraca Max Gradel (Leeds) i da li ima neku perspektivu to jest da li ce se moci dobro prodati kasnije, a ako usput nesto kazete o njegovom fudbalskom (ne)znanju, bio bih vam zahvalan.edit: inace zainteresovani smo za i ove igrace Ganso (21 ans) i Lucas (18 ans, Sao Paulo). Za ovog prvog se interesuje i Milano.
Gledao sam Gradela 2-3x i nije me razočarao, čak sam se čudio šta će on u Championshipu (ranije i u nižim ligama) kada opušteno može da igra u Fra 1. Zavisi od cifre koja se ulaže u njega i uloge. Ako se planira da bude nosioc igre, onda je kocka.Bolji će biti Lucas, ali mora da se čeka, mada vidim da već razbija po Brazilu.Nego, gde će Filip Đorđević?
Link to comment

Mozda Rennes.Sto se tice Gradela, nece on biti nosioc igre, nego zamjena za Giuly-a. Brzi igraci odlicno uspjevaju u fr gdje su odbrane jake ali trome.

Edited by borris_
Link to comment
Lille bi zelio da ga sacuva za LS a Arsenal zeli i njega i Hazard-a.
Znači ništa novo. A Bastos, ide u Juventus ili šta? Pominjalo se da bi možda eventualno nekako možda mogao da završi na Anfieldu...
Link to comment

Italijanski prvoligaš Palermo je u sredu predstavio trojicu novih fudbalera, a među njima je i jedan Srbin. Radi se o mladom reprezentativcu Milanu Milanoviću. Radi se o 20-godišnjem štoperu koji stiže iz moskovske Lokomotive u kojoj nije dobio šansu u prvom timu pa ostaje da se vidi hoće li imati više sreće na Siciliji. Preostala dvojica igrača koja su pojačala "ružičaste" su 24-godišnji štoper Eros Pisano iz Varezea i mađarski vezista Adam Šimon koji dolazi iz Haladaša.

Link to comment

cini mi se da ga je palermo fino platio.ono sto video od njega, bilo je prilicno dobro.dosta je slican cosicu po karakteristikama a i talentu.

Link to comment

ManUTD ponudio 16milki funti za Fila Dzonsa, a Sanderlend postaje ManUTD B polako ali sigurno (mada ne kazem da ne bih voleo da napokon vidim kraj eri Vesa Brauna).

Link to comment
ManUTD ponudio 16milki funti za Fila Dzonsa, a Sanderlend postaje ManUTD B polako ali sigurno (mada ne kazem da ne bih voleo da napokon vidim kraj eri Vesa Brauna).
Jones je sinoc uvelio bio na medicalu, Rooney ga tokom dana hvalio na tweeteru kako je sjajan stoper, to je gotova prica uveliko. Klose parafirao za Lazio.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...