Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

cekaj, a zasto sad ti pominjes kolarova i city koji preplacuje igrace. :huh: benzemu spominjem jer su oni konkurenti za spic reala, a murinjo ocigledno zeli da proda losijeg. i konstatujem da je to ispravan potez iz vec navedenih razloga koje si ti naravno zaobisao skrecuci pricu na njegovih 20 golova protiv boranije iz la lige u tekmama gde real dobija vaterpolo rezom... no dobro, ti ga volis - ja ne, i da ne smaramo dalje. ;)
mislim da je ipak malo drugacije - ti ga ne volis, a ja mislim da je odlican igrac.kolarova pominjem zato sto si ti rekao da je higuain retard koji ne kosta vise od 15 miliona. ja sam ti pomenuo igraca od kojeg higuain sigurno vrijedi neuporedivo vise. al eto, ne moramo kolarova, moze tu da se pomene gomila drugih igraca u tom cjenovnom rangu od kojih je ovaj bolji. covjek je davao 20 golova po sezoni, svake godine je bio veoma vazan za real, davao veoma vazne golove [zadnju titulu koju je real uzeo, uzeo je, izmedju ostalog, njegovim golom protiv osasune ili koga vec]. i ove godine ima bolji ucinak od benzeme, ako se uzme u obzir broj utakmica. zakljucak je, naravno, prost - higuain je odlican igrac. to sto se tebi ne svidja je druga stvar, i vise je do tog snobizma forumskog po kojem niko nikad ne valja. inace, real vjerovatno uzima felipe mela. cisto da murinjo ima jos jednog psihopatu
Link to comment

Znaci, Real je resio da ove sezone ima po tri igraca na svakoj poziciji. Samo je pitanje vremena kad ce neko popizdeti sto igra prosecno 25 minuta u 3 utakmice i krenuti da rusi atmosferu.

Link to comment
inace, real vjerovatno uzima felipe mela. cisto da murinjo ima jos jednog psihopatu
To je to, jedini nacin da se dobije Barsa je gomila mesara i anti-fudbal. Uradio je to s Interom, valja se potruditi i s Realom.
Link to comment

Ког Декија? Овош што је стварно технички неписмен ил оног што је шатро технички неписмен?

Link to comment
Ког Декија? Овош што је стварно технички неписмен ил оног што је шатро технички неписмен?
Само је један Деки, онај је Невидљиви, за кога кажу да се интересују Јевреји, Немци и Грци... :lol: Edited by porucnik vasic
Link to comment

Стелт, Кљакави и тако то..... океј, ај гет ит.Него бре после свих оних прича о деци у школи овом оном нема бре шаје да Деки оде из Милана. Мислим ако оде у Турску има га напљујем најстрашније што се није вратио у своју Звезду да мало припомогне.

Link to comment
Стелт, Кљакави и тако то..... океј, ај гет ит.Него бре после свих оних прича о деци у школи овом оном нема бре шаје да Деки оде из Милана. Мислим ако оде у Турску има га напљујем најстрашније што се није вратио у своју Звезду да мало припомогне.
Ако му Турци гарантују 4 милиона годишње ко сам ја да се бацим каменом. ;)
Link to comment
:isuse: Mada nigde ne nadjoh na netu. Citam da je Everton zagrizao.Elem, Schalke dovodi/vraca Lemana. Edited by ducca
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...