Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Nisu sve retardi, ima i nekoliko balvana. Kad smo kod toga, gde će onaj balvan iz Lila, Gervinho? Vidim da ga vezuju za jedno 25 engleskih klubova, pretpostavljam da to znači da ide u Španiju ili Holandiju ili Italiju ili Srbiju?

Link to comment
realno
ako si gledao real prethodnih sezona mogao si da vidis da njega u svakoj bitnoj utakmici nema na terenu. ili se proslavi neverovatnim promasajima. puni boraniju po la ligi u tekmama gde real zabija po 5, 6, 7 golova. benezema je jednostavno bolji igrac, sto je i dokazao ove sezone kad se povredio higuain. <_<
Link to comment
ako si gledao real prethodnih sezona mogao si da vidis da njega u svakoj bitnoj utakmici nema na terenu. ili se proslavi neverovatnim promasajima. puni boraniju po la ligi u tekmama gde real zabija po 5, 6, 7 golova. benezema je jednostavno bolji igrac, sto je i dokazao ove sezone kad se povredio higuain. <_<
stari dobri 'puni boraniju po primeri' argument :lol:sta te spopao benzema? mislim, ako cemo ih porediti, higuainov ucinak je bolji, ali bez obzira na to - da, mislim da je benzema bolji igrac. takodje, mislim da je messi bolji igrac od ronalda, ali to ne znaci da je ronaldo retard. kao sto nije ni higuain, ni aguero, ni suarez, ni bilo ko od preostalih 1500 vrhunskih igraca koji su na ovom forumu za takve smatrani.igrac koji daje 20 golova po sezoni ne vrijedi vise od 15 miliona, a sta, kolarov vrijedi 17 ili koliko je vec placen? vazi Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
I Berbatov uglavnom samo puni boraniju, pa to donese titulu Junajtedu.
Samo da ostane zabelezeno :D Edited by MancMellow
Link to comment
ne postoji dobar igrac danas. sve sam retard, jebote. zato vise ljudi i ne gledaju fudbal
+1Када Станковић, нема основну технику пријема лопте, када играч који није у 50 светских штопера је капитен енглеског шампина, логично је да је Игуаин балван, а Бензема ретард.
Link to comment
stari dobri 'puni boraniju po primeri' argument :lol:sta te spopao benzema? mislim, ako cemo ih porediti, higuainov ucinak je bolji, ali bez obzira na to - da, mislim da je benzema bolji igrac. takodje, mislim da je messi bolji igrac od ronalda, ali to ne znaci da je ronaldo retard. kao sto nije ni higuain, ni aguero, ni suarez, ni bilo ko od preostalih 1500 vrhunskih igraca koji su na ovom forumu za takve smatrani.igrac koji daje 20 golova po sezoni ne vrijedi vise od 15 miliona, a sta, kolarov vrijedi 17 ili koliko je vec placen? vazi
cekaj, a zasto sad ti pominjes kolarova i city koji preplacuje igrace. :huh: benzemu spominjem jer su oni konkurenti za spic reala, a murinjo ocigledno zeli da proda losijeg. i konstatujem da je to ispravan potez iz vec navedenih razloga koje si ti naravno zaobisao skrecuci pricu na njegovih 20 golova protiv boranije iz la lige u tekmama gde real dobija vaterpolo rezom... no dobro, ti ga volis - ja ne, i da ne smaramo dalje. ;)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...